2018-07-23, 11 turas.
Vieta: Mažoji d. d. aikštėTeisėjai: Saulius Atmanavičius
KLAIPĖDOS UOSTAS 8:1 ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
(4:0)
KLAIPĖDOS UOSTAS
Rungtynių eiga
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
Almantas Mickus
Robertas Baltuonė
Irmantas Medutis
Žydrūnas Karpis
Mantas Mažionis
Giedrius Kšanas
Tadas Jaugelavičius
Egidijus Bucevičius
Andrius Piekus
Marius Šilauskas
Karolis Norvilas
Robertas Baltuonė
8 min. 1:0
Žydrūnas Karpis
15 min. 2:0
Karolis Norvilas
20 min. 3:0
Tadas Jaugelavičius
28 min. 4:0
Irmantas Medutis
34 min. 5:0
Egidijus Bucevičius
48 min. 6:0
Karolis Norvilas
49 min. 7:0
Karolis Norvilas
51 min. 8:0
58 min. 8:1
Matas Vinkus
Maksim Sharametau
Igor Bavinov
Matas Vinkus
Gabrielius Jasas
Aloyzas Stonkus
Paulius Naujokas
Rimvydas Mankus
JuliusJakas
Pertras Gaubys
Ilja Nikolajev
Gintaras Tretjekovas
Airidas Tunevič

Nuobaudos
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
16.00
1 turas
BABRUNGO UOGOS - MINIJOS FA
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
16.00
1 turas
RIETAVO LIŪTĖS - FC NEPTŪNAS-KU
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
16.00
1 turas
FK KARYS - TAURAGĖS SC-MFK
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
17.00
2 turas
FC NEPTŪNAS-KU - BABRUNGO UOGOS
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
17.00
2 turas
RIETAVO LIŪTĖS - FK KARYS
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
17.00
2 turas
TAURAGĖS SC-MFK - MINIJOS FA
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 2 8 6
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 1 2 3
3. Plungės BABRUNGAS B 0 0 0
4. Gargždų FK BANGA C 0 0 0
5. Plikių SAKUONA 1 -2 0
6. Palangos FK MELNO 1 -4 0
7. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 1 -4 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. RIETAVO LIŪTĖS 0 0 0
2. FK KARYS 0 0 0
3. MINIJOS FA 0 0 0
4. FC NEPTŪNAS-KU 0 0 0
5. TAURAGĖS SC-MFK 0 0 0
6. BABRUNGO UOGOS 0 0 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 2 10 6
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 2 6 6
3. FK JONUŠAI 3 4 6
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 3 2 6
5. SIGROUP 2 0 3
6. SK PLIKIAI 3 -2 3
7. FC SUOLIUKAS 3 -8 3
8. FK DITUVA 3 -8 3
9. FK PLIUSAS 3 -4 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 3 14 9
2. KLAIPĖDA CITY 3 13 9
3. DANĖS PERLAS 3 6 6
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 3 6
5. FK PLIUSAS 3 -1 3
6. NAUTICA 3 -4 1
7. PVM-21 3 -12 1
8. MEMEL 3 -19 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 2 7 6
2. HBH (Kretinga) 1 2 3
3. BABRUNGO VETERANAI 1 1 3
4. GARGŽDŲ VETERANAS 0 0 0
5. ATLANTO VETERANAI 0 0 0
6. ŠILUTĖS VETERANAS 2 -4 0
7. MEMEL 2 -6 0


KLFF.lt - 2015