2018-07-31, 12 turas.
Vieta: Mažoji d. d. aikštėTeisėjai: Saulius Atmanavičius
KLAIPĖDA CITY 7:1 ELVITRANSA
(3:0)
KLAIPĖDA CITY
Rungtynių eiga
ELVITRANSA
Dmitrij Jakovlev
Jevgenij Novičenkin
Vitalij Gurejev
Marius Prišmontas
Oleg Romančiuk
Justas Adamas
Roman Abrašin
Dovydas Zakrevskij
Vytautas Žukauskas
Donatas Stankevičius
Roman Abrašin
4 min. 1:0
Donatas Stankevičius
18 min. 2:0
Jevgenij Novičenkin
21 min. 3:0
Donatas Stankevičius
35 min. 4:0
Donatas Stankevičius
41 min. 5:0
48 min. 5:1
Dalius Pinskas
Vytautas Žukauskas
50 min. 6:1
Donatas Stankevičius
55 min. 7:1
Deividas Fiodorovas
Elijus Pavlovas
Nerijus Šliogeris
Vitalijus Albrikas
Vitalis Marozas
Marius Narušis
Vitalijus Butko
Elijus Vilimas
Remigijus Venckus
Dalius Pinskas
Mindaugas Davidavičius
Dovydas Narkus
Aurimas Bugys

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Mindaugas Davidavičius, Deividas Fiodorovas, Dalius Pinskas.
Raudonos kortelės : .

KLAIPĖDOS MIESTO SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS
20.15
3 turas
KLAIPĖDA CITY - KRUOPA
FM salė (P. Komunos g.16A)
21.15
3 turas
DANĖS PERLAS - MEMEL
FM salė (P. Komunos g.16A)
KLAIPĖDOS REGIONO MOTERŲ SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.

KLAIPĖDOS MIESTO SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KRANTONA 2 12 6
2. KLAIPĖDA CITY 2 8 6
3. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 2 7 6
4. FK JAKAI 2 7 4
5. FC SUOLIUKAS 2 5 3
6. FASOUL FC 2 5 3
7. FK JONUŠAI 2 1 3
8. LCC MOOSE 2 -1 3
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 2 -2 3
10. PANTHERS FC 2 -4 3
11. DRAGŪNAI 2 -6 1
12. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 2 -9 0
13. FK PLIUSAS 2 -11 0
14. FK FUTERA 2 -12 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 3 17 9
2. KLAIPĖDA CITY 2 6 6
3. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 2 6 6
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 4 6
5. FK PLIUSAS-EURORENTA 2 -2 1
6. GEGŪNĖ-SENDVARIS 3 -9 1
7. DANĖS PERLAS 1 -4 0
8. KRUOPA 2 -6 0
9. MEMEL 2 -12 0

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015