2018-09-10, 18 turas.
Vieta: Mažoji d. d. aikštėTeisėjai: Aidas Mazalas
MEGLARAS 2:5 ELVITRANSA
(2:3)
MEGLARAS
Rungtynių eiga
ELVITRANSA
Aurimas Tamkevičius
Mindaugas Kuiteklis
Artūras Stučys
Vygandas Burškys
Nerijus Butkus
Arūnas Šilgalis
Laurynas Vilkas
Žydrūnas Janavičius
Sijandas Plečkaitis
Georgij Štukov
Roman Kononov
Mindaugas Kuiteklis
3 min. 1:0
12 min. 1:1
Vitalijus Butko
24 min. 1:2
(10 m.)
Dalius Pinskas
Nerijus Butkus
27 min. 2:2
30 min. 2:3
Nerijus Šliogeris
42 min. 2:4
Dalius Pinskas
52 min. 2:5
Vitalijus Butko
Deividas Fiodorovas
Nerijus Šliogeris
Vitalijus Albrikas
Vitalis Marozas
Edvardas Vlasovas
Rokas Markauskas
Vitalijus Butko
Elijus Vilimas
Remigijus Venckus
Nerijus Čiuprinskas
Dalius Pinskas
Dovydas Narkus

Nuobaudos
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .

KLAIPĖDOS REGIONO MOTERŲ SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS
20.30
Pusfinalis turas
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI - KLAIPĖDA CITY
FM salė (P. Komunos g.16A)
KLAIPĖDOS REGIONO MOTERŲ SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KARYS.LT 3 13 9
2. BANGA 2 21 6
3. FK JAKAI 3 4 3
4. LCC MOOSE 4 -38 0

KLAIPĖDOS MIESTO SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 9 49 27
2. KRANTONA 9 41 24
3. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 9 54 22
4. FK JONUŠAI 9 16 18
5. FASOUL FC 9 24 16
6. FC SUOLIUKAS 9 11 16
7. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 9 22 13
8. FK JAKAI 9 -4 13
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 -8 13
10. LCC MOOSE 9 -28 7
11. DRAGŪNAI 9 -36 5
12. FK PLIUSAS 9 -42 5
13. PANTHERS FC 9 -42 3
14. FK FUTERA 9 -57 1

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 8 34 22
2. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 8 44 21
3. KLAIPĖDA CITY 8 6 16
4. KRUOPA 8 -6 13
5. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 6 12
6. DANĖS PERLAS 8 -11 9
7. GEGŪNĖ-SENDVARIS 8 -13 7
8. FK PLIUSAS-EURORENTA 8 -15 4
9. MEMEL 8 -45 1

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015