2018-05-03, 2 turas.
Vieta: Mažoji d. d. aikštėTeisėjai: Ernestas Kemėža
TITANIC-KFA 1:12 KLAIPĖDA CITY
(0:7)
TITANIC-KFA
Rungtynių eiga
KLAIPĖDA CITY
Vadim Trefilov
Aleksandr Nikolajenko
ArtiomSizikov
Aleksandr Fiodorov
Dominykas Liutkus
Maksimas Senkevičius
Maksim Jefišov
Laurynas Plačas
Rolandas Uznys
2 min. 0:1
Tomas Norkūnas
3 min. 0:2
Tomas Norkūnas
4 min. 0:3
Tomas Norkūnas
6 min. 0:4
Justas Adamas
13 min. 0:5
Vytautas Žukauskas
19 min. 0:6
Vytautas Žukauskas
28 min. 0:7
Anton Archipov
32 min. 0:8
Vytautas Žukauskas
44 min. 0:9
Vytautas Žukauskas
Maksim Jefišov
47 min. 1:9
54 min. 1:10
Denis Mišin
56 min. 1:11
Roman Abrašin
60 min. 1:12
Donatas Stankevičius
Jevgenij Novičenkin
Stasys Dacys
Vitalij Gurekjev
Viktor Novičenkin
Marius Prišmontas
Oleg Romančiuk
Justas Adamas
Anton Archipov
Artiom Lysakov
Denis Mišin
Tomas Norkūnas
Roman Abrašin
Dovydas Zakrevskij
Vytautas Žukauskas
Donatas Stankevičius

Nuobaudos
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 6 13 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 5 10 12
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 6 2 12
4. Plikių SAKUONA 6 -5 6
5. Gargždų FK BANGA C 6 -6 6
6. Palangos FK MELNO 4 -9 3
7. Plungės BABRUNGAS B 5 -5 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TAURAGĖS SC-MFK 6 10 12
2. BABRUNGO UOGOS 6 2 12
3. FK KARYS 4 3 9
4. FC NEPTŪNAS-KU 4 5 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 4 -14 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21 22
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 20 20
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12 16
4. SK PLIKIAI 8 16 15
5. SIGROUP 8 5 15
6. FK JONUŠAI 8 0 9
7. FC SUOLIUKAS 8 -12 6
8. FK DITUVA 8 -39 3
9. FK PLIUSAS 8 -23 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 29 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 18 15
3. DANĖS PERLAS 7 8 13
4. NAUTICA 6 6 10
5. PVM-21 7 -7 10
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 -1 9
7. FK PLIUSAS 7 -15 4
8. MEMEL 7 -38 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. HBH (Kretinga) 6 20 15
2. DANĖS PERLAS 6 11 15
3. GARGŽDŲ VETERANAS 5 6 10
4. ATLANTO VETERANAI 4 6 6
5. BABRUNGO VETERANAI 5 -10 6
6. ŠILUTĖS VETERANAS 6 -13 4
7. MEMEL 6 -20 0


KLFF.lt - 2015