2018-10-04, 21 turas.
Vieta: Mažoji d. d. aikštėTeisėjai: Giedrius Zaniauskas
TITANIC-KFA 4:6 FK "GRANATA"
(2:4)
TITANIC-KFA
Rungtynių eiga
FK "GRANATA"
Mark Šin
Aleksandr Fiodorov
Dominykas Liutkus
Maksim Jefišov
Robertas Benetis
Jagor Jaroslavskij
Ivan Krivko
Emmanuel Obasi
Aleksandr Fiodorov
7 min. 1:0
10 min. 1:1
Artūras Kumpis
12 min. 1:2
Artūras Jakovenka
14 min. 1:3
Tomas Jonušas
Emmanuel Obasi
20 min. 2:3
25 min. 2:4
Artūras Kumpis
31 min. 2:5
Artūras Jakovenka
Aleksandr Fiodorov
38 min. 3:5
57 min. 3:6
Tomas Jonušas
Maksim Jefišov
59 min. 4:6
Linas Kokanskas
Artūras Jakovenka
Evaldas Misiūnas
Šarūnas Badaras Linas Šmaižys
Dalius Nikartas
Andrius Rakauskas
Tomas Jonušas
Artūras Kumpis

Nuobaudos
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
20.00
1 turas
Plikių SAKUONA - Plungės BABRUNGAS B
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
7 turas
NAUTICA - DANĖS PERLAS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
7 turas
MEMEL - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 5 15 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 3 3 6
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 2 -1 3
4. Gargždų FK BANGA C 3 -2 3
5. Plikių SAKUONA 3 -5 3
6. Palangos FK MELNO 3 -5 3
7. Plungės BABRUNGAS B 3 -5 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FC NEPTŪNAS-KU 2 9 6
2. FK KARYS 2 3 6
3. TAURAGĖS SC-MFK 4 4 6
4. BABRUNGO UOGOS 4 -3 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 2 -7 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 17 13
2. KLAIPĖDA CITY 5 13 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 9 12
4. SIGROUP 5 5 9
5. SK PLIKIAI 5 4 9
6. FC SUOLIUKAS 5 -5 6
7. FK JONUŠAI 6 -4 6
8. FK DITUVA 6 -26 3
9. FK PLIUSAS 5 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 5 25 15
2. KLAIPĖDA CITY 6 22 15
3. DANĖS PERLAS 6 9 13
4. NAUTICA 5 5 7
5. PVM-21 6 -10 7
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 -3 6
7. FK PLIUSAS 6 -12 4
8. MEMEL 6 -36 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 4 9 12
2. HBH (Kretinga) 4 15 9
3. GARGŽDŲ VETERANAS 2 8 6
4. ATLANTO VETERANAI 2 4 3
5. BABRUNGO VETERANAI 3 -9 3
6. MEMEL 3 -12 0
7. ŠILUTĖS VETERANAS 4 -15 0


KLFF.lt - 2015