2018-06-04, 7 turas.
Vieta: Mažoji d. d. aikštėTeisėjai: Tomas Lavrinavičius
KLAIPĖDOS UOSTAS 4:1 TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION
(2:1)
KLAIPĖDOS UOSTAS
Rungtynių eiga
TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION
Almantas Mickus
Robertas Baltuonė
Žydrūnas Karpis
Giedrius Kšanas
Tadas Jaugelavičius
Gediminas Norkevičius
Egidijus Bucevičius
Mindaugas Tilvikas
Mindaugas Kuhlins
Antanas Navickas
Antanas Navickas
12 min. 1:0
14 min. 1:1
Paulius Lukoševičius
Tadas Jaugelavičius
24 min. 2:1
Antanas Navickas
33 min. 3:1
Mindaugas Kuhlins
50 min. 4:1
Gediminas Venckus
Pavelas Domas
Saidas Senkus
Aivaras Umantas
Benas Kentra
Artūras Televičius
Andrius Puotkalis
Tadas Karinauskas
Edgaras Jokūbaitis
Paulius Lukoševičius
Artūras Grinčikas
Arvydas Urbonas

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Edgaras Jokūbaitis, Gediminas Norkevičius, Aivaras Umantas.
Raudonos kortelės : Paulius Lukoševičius.

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
3 turas
DANĖS PERLAS - KLAIPĖDOS VETERANAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.00
3 turas
GARGŽDŲ VETERANAS - ATLANTO VETERANAI
Gargždų Minijos progimnazijos stadionas
20.00
3 turas
HBH (Kretinga) - ŠILUTĖS VETERANAS
Kretingos miesto stadionas
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3 8 9
2. KLAIPĖDOS FM B 4 -1 6
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 2 3 4
4. NEPTŪNAS B 1 4 3
5. FK JONUŠAI 3 -6 3
6. MINIJA B 2 -2 1
7. FK SIRIJUS 3 -6 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TAURAGĖS SC-MFK 6 9 13
2. FK KARYS 6 9 12
3. FK JAKAI-MINIJOS FA 6 -1 10
4. KLAIPĖDOS FM 4 4 9
5. FC NEPTŪNAS-KU 4 -5 3
6. BABRUNGO UOGOS 4 -5 3
7. RIETAVO LIŪTĖS 4 -11 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FK GRANATA 3 16 9
2. GARANT GROUP 3 6 9
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 3 6 9
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 0 4
5. KLAIPĖDA CITY 3 -1 4
6. FC SUOLIUKAS 3 1 3
7. FASOUL FC 3 -5 3
8. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 3 -8 2
9. FK JONUŠAI 3 -6 0
10. FK PLIUSAS 3 -9 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GEGŪNĖ-SENDVARIS 3 11 9
2. KLAIPĖDA CITY 2 8 6
3. DANĖS PERLAS 3 2 4
4. FK PLIUSAS-EURORENTA 3 -3 3
5. NAUTICA 2 -4 3
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 2 -1 1
7. MEMEL 3 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARGŽDŲ VETERANAS 2 2 6
2. ŠILUTĖS VETERANAS 2 0 2
3. ATLANTO VETERANAI 1 0 1
4. DANĖS PERLAS 2 -1 1
5. HBH (Kretinga) 0 0 0
6. KLAIPĖDOS VETERANAI 1 -1 0


KLFF.lt - 2015