2018-06-07, 7 turas.
Vieta: Mažoji d. d. aikštėTeisėjai: Vladimir Gerasimov
FC "SUOLIUKAS" 3:3 SPARTA
(2:1)
FC "SUOLIUKAS"
Rungtynių eiga
SPARTA
Andrej Smyslov
Sergej Smyslov
Edgar Dorogavcev
Šarūnas Genčius
Žygimantas Šakys
Stanislovas Normantas
Anton Ananjev
Mindaugas Žemaitaitis
Vilius Mišeika
Viktor Zujev
Artiom Drozdov
Tomas Šniauka
Artiom Drozdov
22 min. 1:0
Edgar Dorogavcev
27 min. 2:0
28 min. 2:1
Aleksandr Rybakov
32 min. 2:2
Vilius Čižauskas
Artiom Drozdov
50 min. 3:2
59 min. 3:3
Aleksandr Rybakov
Aleksej Archipov
Arvydas Trizno
Arnoldas Liutika
Ramūnas Ruibys
Vilius Čižauskas
Vilius Ignatavičius
Mindaugas Urbė
Kostas Skarbalius
Aleksandr Rybakov
Denis Budajev

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Edgar Dorogavcev.
Raudonos kortelės : Sergej Smyslov.

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 10 36 27
2. KLAIPĖDOS FM B 8 11 15
3. MINIJA B 7 1 13
4. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 -2 12
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 -5 8
6. FK JONUŠAI 9 -11 7
7. FK SIRIJUS 8 -30 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM 12 17 31
2. TAURAGĖS SC-MFK 10 15 20
3. FK KARYS 8 8 15
4. FC NEPTŪNAS-KU 10 -5 11
5. FK JAKAI-MINIJOS FA 8 -4 10
6. BABRUNGO UOGOS 10 -8 10
7. RIETAVO LIŪTĖS 12 -23 4

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FK GRANATA 16 74 45
2. GARANT GROUP 16 40 37
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 16 4 29
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 16 11 28
5. KLAIPĖDA CITY 16 3 25
6. FK JONUŠAI 16 3 23
7. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 16 -13 23
8. FC SUOLIUKAS 16 -28 12
9. FASOUL FC 16 -28 5
10. FK PLIUSAS 16 -66 3

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GEGŪNĖ-SENDVARIS 12 23 27
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 12 34 26
3. NAUTICA 11 26 23
4. KLAIPĖDA CITY 12 15 22
5. DANĖS PERLAS 11 12 16
6. FK PLIUSAS-EURORENTA 12 -43 3
7. MEMEL 12 -67 3

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. ATLANTO VETERANAI 8 21 19
2. ŠILUTĖS VETERANAS 9 2 17
3. HBH (Kretinga) 8 6 16
4. GARGŽDŲ VETERANAS 8 0 13
5. DANĖS PERLAS 9 -11 4
6. KLAIPĖDOS VETERANAI 8 -18 3


KLFF.lt - 2015