2018-06-19, 9 turas.
Vieta: Mažoji d. d. aikštėTeisėjai: Lukas Jonušis
MEGLARAS 1:11 KLAIPĖDA CITY
(0:4)
MEGLARAS
Rungtynių eiga
KLAIPĖDA CITY
Roman Kononov
Georgij Štukov
Artūras Stučys
Aleksey Limanets
Nerijus Butkus
Arūnas Šilgalis
Žydrūnas Janavičius
Sijandas Plečkaitis
Aleksandr Ševelkov
3 min. 0:1
Donatas Stankevičius
5 min. 0:2
Tomas Norkūnas
9 min. 0:3
Tomas Norkūnas
Įvartis į savo vartus
10 min. 0:4
34 min. 0:5
Tomas Norkūnas
39 min. 0:6
Donatas Stankevičius
41 min. 0:7
(10 m.)
Donatas Stankevičius
43 min. 0:8
Justas Adamas
47 min. 0:9
Denis Mišin
51 min. 0:10
Artiom Lysakov
57 min. 0:11
Tomas Norkūnas
Nerijus Butkus
59 min. 1:11
Stacys Dacys
Jevgenij Novičenkin
Viačeslav Čiumačenko
Marius Prišmontas
Justas Adamas
Denis Mišin
Artiom Lysakov
Tomas Norkūnas
Roman Abrašin
Dovydas Zakrevskij
Donatas Stankevičius
German Jezerskij

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Arūnas Šilgalis.
Raudonos kortelės : .

KLAIPĖDOS MIESTO SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS
20.15
3 turas
KLAIPĖDA CITY - KRUOPA
FM salė (P. Komunos g.16A)
21.15
3 turas
DANĖS PERLAS - MEMEL
FM salė (P. Komunos g.16A)
KLAIPĖDOS REGIONO MOTERŲ SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.

KLAIPĖDOS MIESTO SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KRANTONA 2 12 6
2. KLAIPĖDA CITY 2 8 6
3. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 2 7 6
4. FK JAKAI 2 7 4
5. FC SUOLIUKAS 2 5 3
6. FASOUL FC 2 5 3
7. FK JONUŠAI 2 1 3
8. LCC MOOSE 2 -1 3
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 2 -2 3
10. PANTHERS FC 2 -4 3
11. DRAGŪNAI 2 -6 1
12. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 2 -9 0
13. FK PLIUSAS 2 -11 0
14. FK FUTERA 2 -12 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 3 17 9
2. KLAIPĖDA CITY 2 6 6
3. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 2 6 6
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 4 6
5. FK PLIUSAS-EURORENTA 2 -2 1
6. GEGŪNĖ-SENDVARIS 3 -9 1
7. DANĖS PERLAS 1 -4 0
8. KRUOPA 2 -6 0
9. MEMEL 2 -12 0

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015