Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - A pogrupis
2020-01-05, 7 turas.
Didžioji salė (Taikos pr. 61a),
Teisėjai: Giedrius Zaniauskas, Tomas Lavrinavičius
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 15:4 FK GIRULIAI
(4-1)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Edgaras Drąsutis
Marsel Balasanov
Ainis Vilavičius
Audrius Tolis
Gvidas Juška
Paulius Lotužys
Evaldas Misiūnas
9 min. 0-1
Mykolas Kaveckas
Gvidas Juška
10 min. 1-1
Gvidas Juška
13 min. 2-1
Paulius Lotužys
15 min. 3-1
Gvidas Juška
25 min. 4-1
Paulius Lotužys
28 min. 5-1
28 min. 5-2
Tadas Jaugelavičius
29 min. 5-3
Tadas Jaugelavičius
Audrius Tolis
30 min. 6-3
Audrius Tolis
32 min. 7-3
Paulius Lotužys
35 min. 8-3
38 min. 8-4
Mykolas Kaveckas
Gvidas Juška
42 min. 9-4
Paulius Lotužys
43 min. 10-4
Paulius Lotužys
44 min. 11-4
Gvidas Juška
47 min. 12-4
Gvidas Juška
48 min. 13-4
Paulius Lotužys
49 min. 14-4
Edgaras Drąsutis
50 min. 15-4
(6 m.)
Rimantas Bogužas
Žilvinas Kelpšas
Andrius Šlymas
Artūras Puidokas
Mykolas Kaveckas
Robertas Baltuonė
Tadas Jaugelavičius
Tomas Dargužas
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : Rimantas Bogužas, Žilvinas Kelpšas.
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 6 13 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 5 10 12
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 6 2 12
4. Plikių SAKUONA 6 -5 6
5. Gargždų FK BANGA C 6 -6 6
6. Palangos FK MELNO 4 -9 3
7. Plungės BABRUNGAS B 5 -5 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TAURAGĖS SC-MFK 6 10 12
2. BABRUNGO UOGOS 6 2 12
3. FK KARYS 4 3 9
4. FC NEPTŪNAS-KU 4 5 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 4 -14 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21 22
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 20 20
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12 16
4. SK PLIKIAI 8 16 15
5. SIGROUP 8 5 15
6. FK JONUŠAI 8 0 9
7. FC SUOLIUKAS 8 -12 6
8. FK DITUVA 8 -39 3
9. FK PLIUSAS 8 -23 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 29 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 18 15
3. DANĖS PERLAS 7 8 13
4. NAUTICA 6 6 10
5. PVM-21 7 -7 10
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 -1 9
7. FK PLIUSAS 7 -15 4
8. MEMEL 7 -38 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. HBH (Kretinga) 6 20 15
2. DANĖS PERLAS 6 11 15
3. GARGŽDŲ VETERANAS 5 6 10
4. ATLANTO VETERANAI 4 6 6
5. BABRUNGO VETERANAI 5 -10 6
6. ŠILUTĖS VETERANAS 6 -13 4
7. MEMEL 6 -20 0


KLFF.lt - 2015