Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - Pagrindinis pogrupis
2020-01-17, 8 turas.
Didžioji salė (Taikos pr. 61a),
Teisėjai: Ernestas Kemėža, Giedrius Zaniauskas
FK VS-JONUŠAI 4:10 KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
(1-2)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Mantas Šoblinskas
Matas Ilginis
Jogaila Šimkus
Tomas Tamašauskas
Artūras Valatkevičius
Arnas Dumbrauskas
Laurynas Gedmintas
Ignas Tamašauskas
Ignas Jurgutis
12 min. 0-1
Ainis Vilavičius
Matas Ilginis
18 min. 1-1
24 min. 1-2
Paulius Lotužys
29 min. 1-3
Ainis Vilavičius
35 min. 1-4
Tadas Vitkauskas
37 min. 1-5
Andrius Marcinkevičius
Arnas Dumbrauskas
39 min. 2-5
(6 m.)
40 min. 2-6
Andrius Marcinkevičius
Ignas Tamašauskas
45 min. 3-6
46 min. 3-7
Paulius Lotužys
47 min. 3-8
Paulius Lotužys
48 min. 3-9
Andrius Marcinkevičius
49 min. 3-10
Gvidas Juška
Jogaila Šimkus
50 min. 4-10
Audrius Tolis
Ainis Vilavičius
Andrius Marcinkevičius
Dangirdas Žilinskas
Gvidas Juška
Paulius Lotužys
Tadas Vitkauskas
Evaldas Misiūnas
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : Paulius Lotužys, Andrius Marcinkevičius.
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 6 13 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 5 10 12
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 6 2 12
4. Plikių SAKUONA 6 -5 6
5. Gargždų FK BANGA C 6 -6 6
6. Palangos FK MELNO 4 -9 3
7. Plungės BABRUNGAS B 5 -5 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TAURAGĖS SC-MFK 6 10 12
2. BABRUNGO UOGOS 6 2 12
3. FK KARYS 4 3 9
4. FC NEPTŪNAS-KU 4 5 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 4 -14 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21 22
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 20 20
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12 16
4. SK PLIKIAI 8 16 15
5. SIGROUP 8 5 15
6. FK JONUŠAI 8 0 9
7. FC SUOLIUKAS 8 -12 6
8. FK DITUVA 8 -39 3
9. FK PLIUSAS 8 -23 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 29 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 18 15
3. DANĖS PERLAS 7 8 13
4. NAUTICA 6 6 10
5. PVM-21 7 -7 10
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 -1 9
7. FK PLIUSAS 7 -15 4
8. MEMEL 7 -38 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. HBH (Kretinga) 6 20 15
2. DANĖS PERLAS 6 11 15
3. GARGŽDŲ VETERANAS 5 6 10
4. ATLANTO VETERANAI 4 6 6
5. BABRUNGO VETERANAI 5 -10 6
6. ŠILUTĖS VETERANAS 6 -13 4
7. MEMEL 6 -20 0


KLFF.lt - 2015