Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - Pagrindinis pogrupis
2020-01-23, 10 turas.
Didžioji salė (Taikos pr. 61a),
Teisėjai: Saulius Atmanavičius, Ernestas Kemėža
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 5:9 KRANTONA
(2-5)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Martynas Draukšas
Marsel Balasanov
Ainis Vilavičius
Andrius Marcinkevičius
Audrius Tolis
Dangirdas Žilinskas
Gvidas Juška
Tadas Vitkauskas
Evaldas Misiūnas
3 min. 0-1
Aurimas Skurdelis
9 min. 0-2
Aidas Capas
11 min. 0-3
Erikas Vainoras
Gvidas Juška
17 min. 1-3
18 min. 1-4
Karolis Kelpšas
Tadas Vitkauskas
18 min. 2-4
25 min. 2-5
Karolis Kelpšas
Gvidas Juška
26 min. 3-5
Gvidas Juška
30 min. 4-5
32 min. 4-6
Aurimas Skurdelis
34 min. 4-7
Karolis Inta
Gvidas Juška
39 min. 5-7
40 min. 5-8
Erikas Vainoras
44 min. 5-9
Paulius Juška
Ernestas Grudys
Paulius Juška
Karolis Kelpšas
Karolis Inta
Aurimas Skurdelis
Arnoldas Nausėdas
Aidas Capas
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : Aidas Capas, Gvidas Juška.
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
KLAIPĖDOS REGIONO MOTERŲ SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS
20.30
Pusfinalis turas
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI - KLAIPĖDA CITY
FM salė (P. Komunos g.16A)
KLAIPĖDOS REGIONO MOTERŲ SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KARYS.LT 3 13 9
2. BANGA 2 21 6
3. FK JAKAI 3 4 3
4. LCC MOOSE 4 -38 0

KLAIPĖDOS MIESTO SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 9 49 27
2. KRANTONA 9 41 24
3. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 9 54 22
4. FK JONUŠAI 9 16 18
5. FASOUL FC 9 24 16
6. FC SUOLIUKAS 9 11 16
7. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 9 22 13
8. FK JAKAI 9 -4 13
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 -8 13
10. LCC MOOSE 9 -28 7
11. DRAGŪNAI 9 -36 5
12. FK PLIUSAS 9 -42 5
13. PANTHERS FC 9 -42 3
14. FK FUTERA 9 -57 1

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 8 34 22
2. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 8 44 21
3. KLAIPĖDA CITY 8 6 16
4. KRUOPA 8 -6 13
5. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 6 12
6. DANĖS PERLAS 8 -11 9
7. GEGŪNĖ-SENDVARIS 8 -13 7
8. FK PLIUSAS-EURORENTA 8 -15 4
9. MEMEL 8 -45 1

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015