Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - Pagrindinis pogrupis
2020-01-23, 10 turas.
Didžioji salė (Taikos pr. 61a),
Teisėjai: Saulius Atmanavičius, Ernestas Kemėža
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 5:9 KRANTONA
(2-5)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Martynas Draukšas
Marsel Balasanov
Ainis Vilavičius
Andrius Marcinkevičius
Audrius Tolis
Dangirdas Žilinskas
Gvidas Juška
Tadas Vitkauskas
Evaldas Misiūnas
3 min. 0-1
Aurimas Skurdelis
9 min. 0-2
Aidas Capas
11 min. 0-3
Erikas Vainoras
Gvidas Juška
17 min. 1-3
18 min. 1-4
Karolis Kelpšas
Tadas Vitkauskas
18 min. 2-4
25 min. 2-5
Karolis Kelpšas
Gvidas Juška
26 min. 3-5
Gvidas Juška
30 min. 4-5
32 min. 4-6
Aurimas Skurdelis
34 min. 4-7
Karolis Inta
Gvidas Juška
39 min. 5-7
40 min. 5-8
Erikas Vainoras
44 min. 5-9
Paulius Juška
Ernestas Grudys
Paulius Juška
Karolis Kelpšas
Karolis Inta
Aurimas Skurdelis
Arnoldas Nausėdas
Aidas Capas
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : Aidas Capas, Gvidas Juška.
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 5 10
2. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 9
4. FK GINTARAS 4 7
5. MINIJA B 3 6
6. KLAIPĖDOS FM B 2 3
7. FK VS-JONUŠAI 5 3
8. ROSA 4 0


Regioninės moterų lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KARYS.LT 0 0
2. KLAIPĖDOS FM 0 0
3. FK JAKAI 0 0
4. BABRUNGAS 0 0
5. DŽIUGAS 0 0
6. TRIUMFAS 0 0
7. JŪRA 0 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 3
2. FASOUL ARTSPACE 1 3
3. KFA-NEPTŪNAS 1 3
4. GARANT GROUP 1 3
5. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 3
6. FK GRANATA 1 3
7. FK JAKAI 1 3
8. KLAIPĖDA CITY 1 0
9. FK VS-JONUŠAI 1 0
10. FK FUTERA 1 0
11. FC SUOLIUKAS 1 0
12. TRITON LT 1 0
13. NEWLINK TRUST 1 0
14. FK PLIUSAS 1 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA-GIRULIAI 0 0
2. DANĖS PERLAS 0 0
3. MEMEL 0 0
4. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 0 0
5. KLAIPĖDA CITY 0 0
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 0 0
2. KLAIPĖDA UNITED 0 0
3. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015