Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - Pagrindinis pogrupis
2020-02-27, 15 turas.
Didžioji salė (Taikos pr. 61a),
Teisėjai: Tomas Lavrinavičius, Giedrius Zaniauskas
PORT MARE 9:7 KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
(6-2)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Žymantas Butkus
Justas Vainikaitis
Andrius Gedgaudas
Kazimieras Žutautas
Audrius Vitkauskas
Žilvinas Kymantas
Rokas Borusas
Saulius Varkalis
3 min. 0-1
Andrius Marcinkevičius
Justas Vainikaitis
4 min. 1-1
Audrius Vitkauskas
6 min. 2-1
9 min. 2-2
Andrius Marcinkevičius
Rokas Borusas
10 min. 3-2
Žilvinas Kymantas
13 min. 4-2
Audrius Vitkauskas
15 min. 5-2
Žilvinas Kymantas
22 min. 6-2
Justas Vainikaitis
27 min. 7-2
Saulius Varkalis
33 min. 8-2
37 min. 8-3
Paulius Lotužys
38 min. 8-4
Paulius Lotužys
39 min. 8-5
Paulius Lotužys
41 min. 8-6
Gvidas Juška
41 min. 8-7
Paulius Lotužys
Andrius Gedgaudas
48 min. 9-7
Evaldas Misiūnas
Marsel Balasanov
Andrius Marcinkevičius
Dangirdas Žilinskas
Gvidas Juška
Paulius Lotužys
Justas Raziūnas
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : Paulius Lotužys, Gvidas Juška, Andrius Marcinkevičius.
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 6 13 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 5 10 12
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 6 2 12
4. Plikių SAKUONA 6 -5 6
5. Gargždų FK BANGA C 6 -6 6
6. Palangos FK MELNO 4 -9 3
7. Plungės BABRUNGAS B 5 -5 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TAURAGĖS SC-MFK 6 10 12
2. BABRUNGO UOGOS 6 2 12
3. FK KARYS 4 3 9
4. FC NEPTŪNAS-KU 4 5 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 4 -14 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21 22
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 20 20
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12 16
4. SK PLIKIAI 8 16 15
5. SIGROUP 8 5 15
6. FK JONUŠAI 8 0 9
7. FC SUOLIUKAS 8 -12 6
8. FK DITUVA 8 -39 3
9. FK PLIUSAS 8 -23 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 29 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 18 15
3. DANĖS PERLAS 7 8 13
4. NAUTICA 6 6 10
5. PVM-21 7 -7 10
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 -1 9
7. FK PLIUSAS 7 -15 4
8. MEMEL 7 -38 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. HBH (Kretinga) 6 20 15
2. DANĖS PERLAS 6 11 15
3. GARGŽDŲ VETERANAS 5 6 10
4. ATLANTO VETERANAI 4 6 6
5. BABRUNGO VETERANAI 5 -10 6
6. ŠILUTĖS VETERANAS 6 -13 4
7. MEMEL 6 -20 0


KLFF.lt - 2015