Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - Pagrindinis pogrupis
2020-03-01, 15 turas.
Didžioji salė (Taikos pr. 61a),
Teisėjai: Saulius Atmanavičius, Aidas Mazalas
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 11:6 FK VS-JONUŠAI
(7-1)
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Edvinas Razutis
Marius Valskis
Dovidas Paliulis
Ernestas Razonas
Karolis Norvilas
Mindaugas Žemaitaitis
Artūras Mosejevas
Marius Valskis
2 min. 1-0
Mindaugas Žemaitaitis
3 min. 2-0
Karolis Norvilas
4 min. 3-0
5 min. 3-1
Ignas Tamašauskas
Artūras Mosejevas
8 min. 4-1
Mindaugas Žemaitaitis
10 min. 5-1
Ernestas Razonas
21 min. 6-1
Mindaugas Žemaitaitis
24 min. 7-1
Mindaugas Žemaitaitis
28 min. 8-1
29 min. 8-2
Arnas Dumbrauskas
Ernestas Razonas
34 min. 9-2
37 min. 9-3
Arnas Dumbrauskas
41 min. 9-4
(10 m.)
Simonas Alsys
Karolis Norvilas
43 min. 10-4
47 min. 10-5
Martynas Velyvis
Artūras Mosejevas
49 min. 11-5
50 min. 11-6
Ignas Tamašauskas
Mantas Šoblinskas
Matas Ilginis
Artūras Valatkevičius
Martynas Velyvis
Arnas Dumbrauskas
Laurynas Gedmintas
Ignas Tamašauskas
Simonas Alsys
  Nuobaudos:
Geltonos kortelės : Ernestas Razonas.
Raudonos kortelės : .
  Rungtynių video:
ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 5 15 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 3 3 6
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 3 1 6
4. Palangos FK MELNO 3 -5 3
5. Plungės BABRUNGAS B 4 -2 3
6. Gargždų FK BANGA C 4 -4 3
7. Plikių SAKUONA 4 -8 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FC NEPTŪNAS-KU 2 9 6
2. FK KARYS 2 3 6
3. TAURAGĖS SC-MFK 4 4 6
4. BABRUNGO UOGOS 4 -3 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 2 -7 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 18 16
2. KLAIPĖDA CITY 6 17 16
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 12 15
4. SK PLIKIAI 6 12 12
5. SIGROUP 6 1 9
6. FK JONUŠAI 6 -4 6
7. FC SUOLIUKAS 6 -8 6
8. FK DITUVA 7 -34 3
9. FK PLIUSAS 6 -14 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 29 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 18 15
3. DANĖS PERLAS 7 8 13
4. NAUTICA 6 6 10
5. PVM-21 7 -7 10
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 -1 9
7. FK PLIUSAS 7 -15 4
8. MEMEL 7 -38 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 4 9 12
2. HBH (Kretinga) 4 15 9
3. GARGŽDŲ VETERANAS 2 8 6
4. ATLANTO VETERANAI 2 4 3
5. BABRUNGO VETERANAI 3 -9 3
6. MEMEL 3 -12 0
7. ŠILUTĖS VETERANAS 4 -15 0


KLFF.lt - 2015