Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
2020-06-26, 3 turas, Mažoji d. d. aikštė,
Teisėjai: Tomas Lavrinavičius
KLAIPĖDA CITY 4-1
(1-1)
VAKARŲ FRONTAS
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Dmitrij JAKOVLEV
Stacys DACYS
Anton ANANJEV
Vitalij GUREJEV
Marius PRIŠMONTAS
Oleg ROMANČIUK
Dovydas ZAKREVSKIJ
Mindaugas ZAVECKAS
Roman ABRAŠIN
Artiom DROZDOV
Rolandas KUNCĖ
Tomas NORKŪNAS
Andrej SROKIN
Jevgenij DODONOV
Aidas CAPAS
Mindaugas Zaveckas
5 min. 1-0
14 min. 1-1
Martynas Bačko
Roman Abrašin
48 min. 2-1
Aidas Capas
51 min. 3-1
Tomas Norkūnas
56 min. 4-1
Joris KABELKA
Mantas ŠUMSKIS
Aldas ŽERNYS
Vaidotas JUŠKUS
Laurynas KIELAITIS
Martynas BAČKO
Dainius BUKANTAS
Anton ARCHIPOV
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
Aidas Capas, Martynas Bačko
.

Rungtynių video:

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
19.00
3 turas
KLAIPĖDA CITY - EDM STATYBA-SENDVARIS
Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 15
2. NEPTŪNAS B 7 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 10
4. MINIJA B 5 9
5. FK GINTARAS 6 8
6. FK VS-JONUŠAI 6 6
7. KLAIPĖDOS FM B 2 3
8. ROSA 6 0


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 4 12
2. FK JAKAI 4 8
3. FK MAMUKAI 4 7
4. KARYS.LT 4 7
5. TRIUMFAS 4 3
6. BABRUNGO UOGOS 4 1
7. FF JŪRA 4 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 18
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 18
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. FK GRANATA 6 12
5. KLAIPĖDA CITY 6 12
6. KFA-NEPTŪNAS 6 10
7. FK JAKAI 6 10
8. FASOUL ARTSPACE 6 9
9. FC SUOLIUKAS 6 6
10. FK FUTERA 6 6
11. TRITON LT 6 6
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 3
13. NEWLINK TRUST 6 0
14. FK PLIUSAS 6 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 12
2. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 5 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 7
4. KRUOPA-GIRULIAI 5 6
5. DANĖS PERLAS 5 2
6. MEMEL 5 1


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 1 3
2. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0
3. KLAIPĖDA UNITED 1 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015