Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
2020-09-03, 12 turas, Mažoji d. d. aikštė,
Teisėjai: Tomas Lavrinavičius
FK PLIUSAS 1-4
(1-2)
VAKARŲ FRONTAS
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Aleksandras SKEIVYS
Tomas RIMKUS
Robertas DULINSKAS
Mantas DOVYDAITIS
Lukas INDRULIS
Ignas PAKALNIŠKIS
Gabrielius CBARAUSKAS
Edvinas KONDROTAS
Dovydas VASILENKO
Dalius JURJONAS
Andrius SUDEIKIS
Rokas GALINIS
10 min. 0-1
Viktor Klesčionok
Mantas Dovydaitis
13 min. 1-1
19 min. 1-2
Laurynas Kielaitis
40 min. 1-3
Viktor Klesčionok
42 min. 1-4
Liudas Šeputis
Liudvikas VALIUS
Joris KABELKA
Tomas NAVARDAUSKAS
Aldas ŽERNYS
Vytautas BALTMIŠKIS
Vaidotas JUŠKUS
Liudas ŠEPUTIS
Viktor KLESČIONOK
Osvaldas DERINGIS
Lukas ŠARKAUSKIS
Laurynas KIELAITIS
Irmantas REKAŠIUS
Dainius BUKANTAS
Oleg ROMANČIUK
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
Osvaldas Deringis, Lukas Indriulis
.

Rungtynių video:

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
19.00
3 turas
KLAIPĖDA CITY - EDM STATYBA-SENDVARIS
Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 15
2. NEPTŪNAS B 7 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 10
4. MINIJA B 5 9
5. FK GINTARAS 6 8
6. FK VS-JONUŠAI 6 6
7. KLAIPĖDOS FM B 2 3
8. ROSA 6 0


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 4 12
2. FK JAKAI 4 8
3. FK MAMUKAI 4 7
4. KARYS.LT 4 7
5. TRIUMFAS 4 3
6. BABRUNGO UOGOS 4 1
7. FF JŪRA 4 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 18
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 18
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. FK GRANATA 6 12
5. KLAIPĖDA CITY 6 12
6. KFA-NEPTŪNAS 6 10
7. FK JAKAI 6 10
8. FASOUL ARTSPACE 6 9
9. FC SUOLIUKAS 6 6
10. FK FUTERA 6 6
11. TRITON LT 6 6
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 3
13. NEWLINK TRUST 6 0
14. FK PLIUSAS 6 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 12
2. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 5 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 7
4. KRUOPA-GIRULIAI 5 6
5. DANĖS PERLAS 5 2
6. MEMEL 5 1


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 1 3
2. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0
3. KLAIPĖDA UNITED 1 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015