Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - I LYGA
2022-02-04, Del III vietos turas, FM salė,
Teisėjai: Giedrius Zaniauskas, Simas Kaušas
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 10-4
(3-3)
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Dovydas Komža
Ainis Vilavičius
Aleksandr Fiodorov
Edgaras Drąsutis
Tomas Jonušas
Vladislav Kučerov
Emmanuel Adeshi Abiodun
Manuchim Ogundu
Erikas Vainoras
Martynas Velyvis
2 min. 0-1
Marius Papšys
Edgaras Drąsutis
10 min. 1-1
12 min. 1-2
Marius Papšys
Martynas Velyvis
14 min. 2-2
17 min. 2-3
Kazimieras Žutautas
Manuchim Ogundu
20 min. 3-3
Tomas Jonušas
31 min. 4-3
Ainis Vilavičius
32 min. 5-3
Martynas Velyvis
32 min. 6-3
37 min. 6-4
Marius Papšys
Emmanuel Adeshi Abiodun
44 min. 7-4
Erikas Vainoras
47 min. 8-4
Edgaras Drąsutis
50 min. 9-4
Emmanuel Adeshi Abiodun
55 min. 10-4
Kostas Skarbalius
Marius Komovas
Artūras Mosejevas
Gediminas Jackus
Kazimieras Žutautas
Mindaugas Grušauskas
Marius Papšys
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
Marius Papšys, Aleksandr Fiodorov
.

Rungtynių video:

Informacija

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖ FUTBOLO LYGA - VAKARŲ REGIONAS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPEDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBES
19.00
4 turas
FC SUOLIUKAS - KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
4 turas
FASOUL FC - FK JONUŠAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPEDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBES

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPEDOS REGIONO VETERANRŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBES
19.30
5 turas
ŠILUTĖS VETERANAS - HBH
Šilutės miesto stadionas
21.15
5 turas
KLAIPĖDOS UNITED - KRUOPA
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 6 7
2. NEPTŪNAS B 3 5 7
3. KLAIPĖDOS FM B 4 -1 7
4. FASOUL 5 3 6
5. MINIJA B 5 -4 5
6. FM-KLAIPĖDA 3 1 4
7. FK JONUŠAI 4 -6 4
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 -4 2

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM MERGINOS 3 11 9
2. KARYS.LT 4 3 9
3. FK JAKAI 4 -1 3
4. TAURAGĖS SC-MFK JŪRA 3 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. FC SUOLIUKAS 3 9 9
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 4 9
3. FK GRANATA 4 3 8
4. GARANT GROUP 4 10 7
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 10 7
6. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 3 7 6
7. DRAGŪNAI 3 2 6
8. FK JONUŠAI 3 -3 4
9. TRITON LT 4 -5 4
10. KLAIPĖDA CITY 3 -2 3
11. FASOUL FC 3 -3 3
12. PANTHERS FC 4 -7 3
13. FK FUTERA 3 -7 0
14. FK PLIUSAS 3 -18 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 10 8
2. GEGŪNĖ-SENDVARIS 3 12 7
3. NAUTICA 3 6 6
4. DANĖS PERLAS 4 -5 6
5. FK PAJŪRIS 3 0 4
6. KLAIPĖDA CITY 3 -1 3
7. MEMEL 4 -24 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 6 10
2. GARGŽDŲ VETERANAS 4 2 7
3. ŠILUTĖS VETERANAS 4 0 6
4. KRUOPA 4 -2 6
5. HBH 4 -2 3
6. KLAIPĖDOS UNITED 4 -4 2

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015