Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2023-01-25, 9 turas, FM salė (P. Komunos g.16A),
Teisėjai: Vladimir Gerasimov, Giedrius Zaniauskas
FK JAKAI 9-2
(4-2)
LCC MOOSE
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Aurimas Tamkevičius
Robertas Baltuonė
Justas Raziūnas
Artūras Mosejevas
Ainis Savickas
Giedrius Šmaižys
Tomas Čeliauskas
Žilvinas Česnulis
1 min. 0-1
Emils Moldovans
2 min. 0-2
Dmitrii Blokh
Žilvinas Česnulis
6 min. 1-2
Justas Raziūnas
8 min. 2-2
Justas Raziūnas
15 min. 3-2
Robertas Baltuonė
24 min. 4-2
Tomas Čeliauskas
39 min. 5-2
Žilvinas Česnulis
43 min. 6-2
Žilvinas Česnulis
47 min. 7-2
Artūras Mosejevas
48 min. 8-2
Artūras Mosejevas
50 min. 9-2
Rokas Jasiulis
Dachi Beridze
Dmitrii Blokh
Emil Kochemassov
Emils Moldovans
Saba Kervalishvili
Tair Khudaibergenov
Yura Herman
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
Rokas Jasiulis, Emils Moldovans, Ainis Savickas, Žilvinas Česnulis
.

Rungtynių video:

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
2 turas
FK JONUŠAI - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
2 turas
KLAIPĖDA CITY - EDM STATYBA-SENDVARIS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
21.15
2 turas
FASOUL FC - FK PLIUSAS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM B 2 6 6
2. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 2 5 6
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 3 3
4. NEPTŪNAS B 0 0 0
5. MINIJA B 1 -2 0
6. FK SIRIJUS 2 -5 0
7. FK JONUŠAI 2 -7 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TAURAGĖS SC-MFK 4 11 12
2. KLAIPĖDOS FM 4 4 9
3. FK JAKAI-MINIJOS FA 4 1 9
4. FK KARYS 4 5 6
5. FC NEPTŪNAS-KU 4 -5 3
6. BABRUNGO UOGOS 4 -5 3
7. RIETAVO LIŪTĖS 4 -11 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FK GRANATA 1 4 3
2. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 1 3 3
3. KLAIPĖDA CITY 1 2 3
4. GARANT GROUP 1 2 3
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 1 3
6. FK JONUŠAI 1 -1 0
7. FK PLIUSAS 1 -2 0
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 -2 0
9. FC SUOLIUKAS 1 -3 0
10. FASOUL FC 1 -4 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 1 4 3
2. GEGŪNĖ-SENDVARIS 1 4 3
3. DANĖS PERLAS 1 0 1
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0 1
5. NAUTICA 0 0 0
6. MEMEL 1 -4 0
7. FK PLIUSAS-EURORENTA 1 -4 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARGŽDŲ VETERANAS 1 1 3
2. ŠILUTĖS VETERANAS 1 0 1
3. DANĖS PERLAS 1 0 1
4. ATLANTO VETERANAI 0 0 0
5. HBH (Kretinga) 0 0 0
6. KLAIPĖDOS VETERANAI 1 -1 0


KLFF.lt - 2015