Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
2023-02-05, 6 turas, FM salė (P. Komunos g. 16A),
Teisėjai: Joris Kabelka, Karolsi Dirgėlas
LCC MOOSE 5-6
(4-1)
KARYS.LT
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Mykhailina Dubchak
Sofya Detkina
Rubina Avestyan
Aistė Ivanovaitė
Veronika Levchenko
Anna Bakalemwa
Sage Gibson
2 min. 0-1
Kornelija Norvilaitė
Rubina Avetisyan
9 min. 1-1
Sage Gibson
14 min. 2-1
Anna Bakalemwa
22 min. 3-1
Sage Gibson
24 min. 4-1
32 min. 4-2
Kornelija Norvilaitė
36 min. 4-3
Deimantė Gedminienė
41 min. 4-4
(6 m.)
Deimantė Gedminienė
Sage Gibson
41 min. 5-4
46 min. 5-5
Aistė Jasaitė
47 min. 5-6
Kornelija Norvilaitė
Evelina Čepienė
Barbora Momgaudytė
Aušra Ambrulaitytė
Deimantė Gedminienė
Deimantė Pabrėžaitė
Aistė Jasaitė
Giedrė Saračinskaitė
Kornelija Norvilaitė
Edita Jasčenkaitė
Gabija Vaitkutė
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
.
.

Rungtynių video:

KLAIPĖDOS MIESTO SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS - I LYGA

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS - II LYGA

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS - I LYGA
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM 11 22 23
2. KRANTONA 11 13 22
3. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 11 12 17
4. PHOENIX FC 11 16 17
5. FK PEMPININKAI 11 9 15
6. KLAIPĖDA CITY 11 -21 8
7. FK ŠILUTĖ 12 -51 6

KLAIPĖDOS MIESTO SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS - II LYGA
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. PLIKIAI-SAKUONA 13 53 31
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 13 23 31
3. FK JONUŠAI 13 27 27
4. DRAGŪNAI 12 -6 16
5. FC SUOLIUKAS 12 3 16
6. FK SPARTA 13 -6 15
7. FK PLIUSAS 12 -41 6
8. LCC MOOSE FC 12 -53 6

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) SALĖS FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. PLIKIAI-SAKUONA 10 54 28
2. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 47 24
3. DANĖS PERLAS 10 3 16
4. KRUOPA 10 -18 12
5. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 10 13 19
6. KLAIPĖDA CITY 10 6 12
7. MEMEL 10 -42 3
8. MEGLARAS 10 -61 3


KLFF.lt - 2015