LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
2023-10-10, 8 turas, Klaipėdos FM stadionas,
Teisėjai: Simas Kaušas, Gvidas Gnedojus, Jkūbas Kniukšta
EDM STATYBA-SENDVARIS 2-1
(1-1)
FK SIRIJUS
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Giedrius Jurevičius
Tauras Grinius
Karolis Tendys
Dovydas Narkus
Benas Alseika
Džiugas Kubilius
Ernestas Albrikas
Ugnius Petrikas
Dalius Pinskas
Mantas Kurapatkinas
Simonas Pranauskas
Nedas Kneita
Tomas Petraška
Mark Šin
Rokas Černiauskas
Virginijus Lapinskas
2 min. 0-1
Marius Ežerskis
Ernestas Albrikas
27 min. 1-1
Ugnius Petrikas
88 min. 2-1
Jonas Butkevičius
Tadas Nemunis
Jokūbas Norkus
Nerijus Jurkaitis
Sami Jalali
Gediminas Skritulskas
Kingslay Sunday
Caleb Romanus
Klaidas Urbanavičius
Daniel Okenwa
Edgar Dorogavcev
Simonas Pilypas
Clifford Agwe Awah
Scott Palmer
Antony Nwobodo
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
Ugnius Petrikas, Udochukwu Romanus Caleb, Benas Alseika, Marius Ežerskis, Tauras Grinius, Giedrius Jurevičius
.

Rungtynių video:

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
20.00
5 turas
GARANT GROUP - NAUTICA
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 6 13 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 5 10 12
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 6 2 12
4. Plikių SAKUONA 6 -5 6
5. Gargždų FK BANGA C 6 -6 6
6. Palangos FK MELNO 4 -9 3
7. Plungės BABRUNGAS B 5 -5 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TAURAGĖS SC-MFK 6 10 12
2. BABRUNGO UOGOS 6 2 12
3. FK KARYS 4 3 9
4. FC NEPTŪNAS-KU 4 5 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 4 -14 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21 22
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 20 20
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12 16
4. SK PLIKIAI 8 16 15
5. SIGROUP 8 5 15
6. FK JONUŠAI 8 0 9
7. FC SUOLIUKAS 8 -12 6
8. FK DITUVA 8 -39 3
9. FK PLIUSAS 8 -23 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 29 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 18 15
3. DANĖS PERLAS 7 8 13
4. NAUTICA 6 6 10
5. PVM-21 7 -7 10
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 -1 9
7. FK PLIUSAS 7 -15 4
8. MEMEL 7 -38 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. HBH (Kretinga) 6 20 15
2. DANĖS PERLAS 6 11 15
3. GARGŽDŲ VETERANAS 5 6 10
4. ATLANTO VETERANAI 5 7 9
5. BABRUNGO VETERANAI 6 -11 6
6. ŠILUTĖS VETERANAS 6 -13 4
7. MEMEL 6 -20 0


KLFF.lt - 2015