Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės - II lyga
2024-02-11, 11 turas, FM salė (P. Komunos g.16A),
Teisėjai: Mindaugas Starkus ir Aidas Mazalas
PLIKIAI-SAKUONA 12-4
(5-1)
FK SPARTA
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Jonas Butkevičius
Žilvinas Kymantas
Mindaugas Žemaitaitis
Marius Papšys
Vitalijus Paulauskas
Anton Ananjev
Lukas Kubilius
Kazimieras Žutautas
Ignas Pavlovas
Dovidas Paliulis
2 min. 0-1
Egidijus Bucevičius
Mindaugas Žemaitaitis
12 min. 1-1
Kazimieras Žutautas
14 min. 2-1
Žilvinas Kymantas
17 min. 3-1
Vitalijus Paulauskas
18 min. 4-1
Anton Ananjev
19 min. 5-1
Marius Papšys
27 min. 6-1
Mindaugas Žemaitaitis
28 min. 7-1
Mindaugas Žemaitaitis
29 min. 8-1
Kazimieras Žutautas
30 min. 9-1
Vitalijus Paulauskas
31 min. 10-1
33 min 10-2
Robertas Baltuonė
Mindaugas Žemaitaitis
36 min. 11-2
39 min. 11-3
Robertas Baltuonė
Mindaugas Žemaitaitis
46 min. 12-3
47 min. 12-4
Egidijus Bucevičius
Andrius Puotkalis
Vitalis Bieliauskas
Artūras Bytautas
Paulius Lukoševičius
Egidijus Bucevičius
Robertas Baltuonė
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
Jonas Butkevičius
.

Rungtynių video:

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 6 13 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 5 10 12
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 6 2 12
4. Plikių SAKUONA 6 -5 6
5. Gargždų FK BANGA C 6 -6 6
6. Palangos FK MELNO 4 -9 3
7. Plungės BABRUNGAS B 5 -5 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TAURAGĖS SC-MFK 6 10 12
2. BABRUNGO UOGOS 6 2 12
3. FK KARYS 4 3 9
4. FC NEPTŪNAS-KU 4 5 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 4 -14 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21 22
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 20 20
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12 16
4. SK PLIKIAI 8 16 15
5. SIGROUP 8 5 15
6. FK JONUŠAI 8 0 9
7. FC SUOLIUKAS 8 -12 6
8. FK DITUVA 8 -39 3
9. FK PLIUSAS 8 -23 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 29 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 18 15
3. DANĖS PERLAS 7 8 13
4. NAUTICA 6 6 10
5. PVM-21 7 -7 10
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 -1 9
7. FK PLIUSAS 7 -15 4
8. MEMEL 7 -38 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. HBH (Kretinga) 6 20 15
2. DANĖS PERLAS 6 11 15
3. GARGŽDŲ VETERANAS 5 6 10
4. ATLANTO VETERANAI 4 6 6
5. BABRUNGO VETERANAI 5 -10 6
6. ŠILUTĖS VETERANAS 6 -13 4
7. MEMEL 6 -20 0


KLFF.lt - 2015