Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
2024-05-29, 4 turas, Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Aidas Mazalas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4-2
(2-1)
FK JONUŠAI
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Vilius Stropus
Andrius Marcinkevičius
Robertas Poškus
Dominykas Umantas
Karolis Kelpšas
Mindaugas Stanius
Egidijus Bucevičius
Paulius Lukoševičius
Mantas Perepliotovas
Rokas Borusas
Mindaugas Grigaravičius
Dominykas Umantas
10 min. 1-0
11 min. 1-1
Ignas Tamašauskas
Mindaugas Grigaravičius
25 min. 2-1
Dominykas Umantas
45 min. 3-1
Mindaugas Grigaravičius
50 min. 4-1
57 min. 4-2
Ainius Savickas
Mantas Šoblinskas
Jogaila Šimkus
Deividas Kubilius
Tadas Vaičekauskas
Laurynas Gedmintas
Ignas Tamašauskas
Ainius Savickas
Rokas Vitkauskas
Elijus Klapatauskas
Matas Ilginis
Geltonos kortelės: .
Raudonos kortelės: .

Įvarčių video:
Rungtynių įrašas:

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 6 13 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 5 10 12
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 6 2 12
4. Plikių SAKUONA 6 -5 6
5. Gargždų FK BANGA C 6 -6 6
6. Palangos FK MELNO 4 -9 3
7. Plungės BABRUNGAS B 5 -5 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TAURAGĖS SC-MFK 6 10 12
2. BABRUNGO UOGOS 6 2 12
3. FK KARYS 4 3 9
4. FC NEPTŪNAS-KU 4 5 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 4 -14 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21 22
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 20 20
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12 16
4. SK PLIKIAI 8 16 15
5. SIGROUP 8 5 15
6. FK JONUŠAI 8 0 9
7. FC SUOLIUKAS 8 -12 6
8. FK DITUVA 8 -39 3
9. FK PLIUSAS 8 -23 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 29 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 18 15
3. DANĖS PERLAS 7 8 13
4. NAUTICA 6 6 10
5. PVM-21 7 -7 10
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 -1 9
7. FK PLIUSAS 7 -15 4
8. MEMEL 7 -38 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. HBH (Kretinga) 6 20 15
2. DANĖS PERLAS 6 11 15
3. GARGŽDŲ VETERANAS 5 6 10
4. ATLANTO VETERANAI 5 7 9
5. BABRUNGO VETERANAI 6 -11 6
6. ŠILUTĖS VETERANAS 6 -13 4
7. MEMEL 6 -20 0


KLFF.lt - 2015