2016-12-15, 4 turas.
Vieta: Stadiono salėTeisėjai: Audrius Žuta, Vladimir Gerasimov
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 11:3 LCC MOOSE FC
(5:0)
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
Rungtynių eiga
LCC MOOSE FC
Edvinas Razutis
Vytas Urba
Giedrius Simonavičius
Vilius Ignatavičius
Arnoldas Kumšlys
Deividas Peištaras
Aurimas Peištaras
Mantas Mockus
Marius Nausėdas
Darius Grigaitis
Robertas Veževičius
Saulius Abromavičius
Robertas Vėževičius
12 min. 1:0
Vytas Urba
14 min. 2:0
Vilius Ignatavičius
16 min. 3:0
Marius Nausėdas
18 min. 4:0
Deividas Peištaras
21 min. 5:0
Edvinas Razutis
35 min. 6:0
41 min. 6:1
Deividas Gibėža
Robertas Vėževičius
41 min. 7:1
Aurimas Peištaras
43 min. 8:1
44 min. 8:2
Dan Negreata
Marius Nausėdas
45 min. 9:2
48 min. 9:3
Sherali Aimuradov
Aurimas Peištaras
49 min. 10:3
Vytas Urba
50 min. 11:3
Stanford Saurike
Sherali Aimudarov
Dmitrij Solovev
Alexandr Shargu
Dan Negreata
Acho Melitauri
Deividas Gibėža
Mykyta Ageev

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Alexandr Shargu.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
9 turas.

20.30
KLAIPĖDOS FM-2 - FK GIRULIAI
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM 4 7
2. BANGA B 4 5
3. FK JAKAI 4 5
4. LCC MOOSE FC 4 4
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 4 12
2. KRANTONA 3 9
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
4. KLAIPĖDA CITY 3 6
5. PORT MARE 4 6
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
7. KRUOPA 4 6
8. KLAIPĖDA CITY B 3 3
9. FK VS-JONUŠAI 3 3
10. SPARTA 4 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 4 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM-1 4 10
2. FK GRANATA 4 9
3. FK GIRULIAI 3 9
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
5. LCC MOOSE FC 4 9
6. FC SUOLIUKAS 4 8
7. ELVITRANSA 4 6
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 3 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (1 ETAPAS)
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6 15
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. SPARTA 7 15
5. FK GIRULIAI 7 9
6. ELVITRANSA 6 6
7. LCC MOOSE FC 6 6
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 3
9. KLAIPĖDOS FM-2 7 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 7 18
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 18
3. PORT MARE 7 15
4. FK ŽEBENKŠTIS 7 12
5. FK GRANATA 7 9
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 6
7. FK VIENUOLIKĖ 7 4
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 7 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 21
2. KRUOPA 7 15
3. KLAIPĖDA CITY B 7 15
4. KFA AKADEMIJA 7 12
5. FC SUOLIUKAS 7 10
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 7
7. MEMEL 7 3
8. FK MOSĖDIS 7 0
KLFF partneriai