2016-12-08, 4 turas.
Vieta: Žaidimų ir sporto saleTeisėjai: Ernestas Kemėža
FK "FANATAS" 5:9 NAUTICA
(4:5)
FK "FANATAS"
Rungtynių eiga
NAUTICA
Linas Kokanskas
Linauras Mažionis
Tomas Aleksandravičius
Evaldas Misiūnas
Karolis Jocys
Rolandas Vitkus
Aurimas Žiaušys
Harijus Uselis
Marius Lotužis
Aurimas Žiaušys
2 min. 1:0
3 min. 1:1
Edmundas Gaigalas
Evaldas Misiūnas
4 min. 2:1
5 min. 2:2
Timur Cyvaniuk
Marius Lotužis
12 min. 3:2
Marius Lotužis
15 min. 4:2
16 min. 4:3
Nerijus Kosmakovas
19 min. 4:4
Markas Šuika
25 min. 4:5
Edmundas Gaigalas
Harijus Uselis
32 min. 5:5
35 min. 5:6
Edmundas Gaigalas
38 min. 5:7
Timur Cyvaniuk
43 min. 5:8
Edmundas Gaigalas
48 min. 5:9
Edmundas Gaigalas
Artiom Korotjich
German Michno
Renat Mosejev
Edmundas Gaigalas
Nerijus Kosmakovas
Timur Cyvaniuk
Aleksej Ivanickij
Markas Šuika

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Linas Kokanskas, Linauras Mažionis, Renatas Mosejevas.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

20.30
FK GRANATA - KLAIPĖDOS POLICIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

21.00
KRANTONA - KLAIPĖDA CITY B
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 1 3
3. FK JAKAI 1 0
4. LCC MOOSE FC 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 4 9
2. SPARTA 3 9
3. FK VS-JONUŠAI 2 6
4. LCC MOOSE FC 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. FK GIRULIAI 2 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 3 6
3. PORT MARE 3 6
4. FK ŽEBENKŠTIS 4 6
5. FK VIENUOLIKĖ 4 4
6. FK GRANATA 3 3
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 3 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA 4 12
2. KRANTONA 3 9
3. KLAIPĖDA CITY B 3 9
4. FC SUOLIUKAS 4 7
5. MEMEL 3 3
6. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
7. KFA AKADEMIJA 3 0
8. FK MOSĖDIS 4 0