NAUTICA
Logotipas
Informacija
6
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
19
TAŠKAI
67 (vid. 6.09)
ĮMUŠTA
52 (vid. 4.73)
PRALEISTA
15
SANTYKIS
Komandos vadovas: German Michno

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Timur CyvaniukEdmundas GaigalasKiril ČiupalovNerijus KosmakovasGerman Michno
19 įvarč.11 įvarč.10 įvarč.7 įvarč.6 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Timur Cyvaniuk
13
19
0
0
Edmundas Gaigalas
10
11
0
0
Kiril Čiupalov
9
10
0
0
Nerijus Kosmakovas
11
7
0
0
German Michno
10
6
1
0
Raidas Šperlingas
4
6
0
0
Robertas Ringys
9
5
0
0
Renatas Mosejevas
1
4
1
0
Mindaugas Kinčius
12
3
0
0
Markas Šuika
8
3
0
0
Andrej Višnevskij
1
0
0
0
Igor Kuzminov
0
0
0
0
Artiom Korotjich
12
0
0
0
Yurijs Kalashnikovs
0
0
0
0
Aleksej Ivanickij
4
0
0
0
Kiril Iovov
5
0
0
0
Klaidas Žukaitis
0
0
0
0
Nikita Peretiatko
1
0
0
0
Sergej Dubrovskij
0
0
0
0
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2016-11-17
NAUTICA
7:2
MEGLAR
2
2016-12-20
FC "AGLUONA"
6:5
NAUTICA
3
2016-12-01
NAUTICA
4:4
EDM STATYBA-SENDVARIS
4
2016-12-08
FK "FANATAS"
5:9
NAUTICA
5
2016-12-15
NAUTICA
5:2
MEMEL
6
2017-02-06
KLAIPĖDA CITY-2
4:1
NAUTICA
7
2017-01-05
NAUTICA
8:3
KLAIPĖDOS POLICIJA
8
2017-01-12
FK "JAKAI"
10:4
NAUTICA
9
2017-01-19
NAUTICA
4:8
BEGA
10
2017-01-26
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
3:6
NAUTICA
11
2017-02-02
NAUTICA
14:5
FUTBOLO MOKYKLA
12
2017-02-08
KLAIPĖDA CITY-2
1:1
NAUTICA
13
2017-02-13
EDM STATYBA-SENDVARIS
2:4
NAUTICA
14
2017-02-17
BEGA
4:4
NAUTICA

Sekančios rungtynės
Table 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't existTable 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't exist
Turas
Data
Komanda
Komanda

Table 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't exist

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 11 25
2. KRANTONA 10 25
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 11 25
4. NAUTICA 10 19
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 10 18
6. PORT MARE 10 17
7. FK VS-JONUŠAI 11 16
8. SPARTA 11 13
9. KRUOPA 11 12
10. KLAIPĖDA CITY B 10 7
11. KFA AKADEMIJA 11 5
12. FK ŽEBENKŠTIS 10 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 11 30
2. LCC MOOSE FC 12 30
3. FK GRANATA 11 27
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 11 22
5. ELVITRANSA 11 21
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 11 19
7. KLAIPĖDOS FM-1 11 17
8. FC SUOLIUKAS 10 14
9. FK VIENUOLIKĖ 11 11
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 12 8
11. KLAIPĖDOS FM-2 10 3
12. FK MOSĖDIS 11 3
13. MEMEL 10 3
KLFF partneriai