FUTBOLO MOKYKLA
Logotipas
Informacija
0
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
11
PRALAIMĖJIMAI
0
TAŠKAI
60 (vid. 5.45)
ĮMUŠTA
119 (vid. 10.82)
PRALEISTA
-59
SANTYKIS
Komandos vadovas: Vladimir Ivanov

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Martynas VėlyvisJustas AndriekusIgnas AndriekusJustas RimkusRenat Lianguzov
25 įvarč.10 įvarč.9 įvarč.6 įvarč.4 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Martynas Vėlyvis
9
25
0
0
Justas Andriekus
11
10
0
0
Ignas Andriekus
11
9
1
1
Justas Rimkus
6
6
0
0
Renat Lianguzov
11
4
0
0
Aleksas Volkovas
9
3
0
0
Viktor Gornastajev
7
1
0
0
Egidijus Nasteckis
10
1
0
0
Jonas Stonkus
1
1
0
0
Aleksand Kololojev
0
0
0
0
Vladislav Karnešov
3
0
0
0
Kiril Garifulin
3
0
0
0
Nikita Peretiatko
1
0
0
0
Ilja Šachdko
9
0
0
0
Vadim Voronežskij
0
0
0
0
Daniil Bitarov
1
0
0
0
Neilas Grybas
1
0
0
0
Denis Demereckas
4
0
0
0
Nikita Filiuto
0
0
0
0
Oktavijus Grėžė
3
0
0
0
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2016-11-16
FUTBOLO MOKYKLA
7:10
FC "AGLUONA"
2
2016-11-23
FK "FANATAS"
10:3
FUTBOLO MOKYKLA
3
2016-11-30
FUTBOLO MOKYKLA
5:10
KLAIPĖDA CITY-2
4
2016-12-07
FK "JAKAI"
9:8
FUTBOLO MOKYKLA
5
2016-12-14
FUTBOLO MOKYKLA
5:8
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
6
2016-12-21
MEGLAR
15:9
FUTBOLO MOKYKLA
7
2017-01-04
FUTBOLO MOKYKLA
10:13
EDM STATYBA-SENDVARIS
8
2017-01-11
MEMEL
10:0
FUTBOLO MOKYKLA
9
2017-01-18
FUTBOLO MOKYKLA
6:8
KLAIPĖDOS POLICIJA
10
2017-01-23
BEGA
12:2
FUTBOLO MOKYKLA
11
2017-02-02
NAUTICA
14:5
FUTBOLO MOKYKLA

Sekančios rungtynės
Table 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't existTable 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't exist
Turas
Data
Komanda
Komanda

Table 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't exist

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

20.30
KFA AKADEMIJA - KLAIPĖDA CITY B
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 1 3
2. LCC MOOSE FC 1 3
3. SPARTA 1 3
4. KLAIPĖDA CITY 0 0
5. ELVITRANSA 0 0
6. FK GIRULIAI 0 0
7. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 1 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PORT MARE 0 0
2. FK ŽEBENKŠTIS 0 0
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
4. FK VIENUOLIKĖ 0 0
5. FK GRANATA 0 0
6. NAUTICA 0 0
7. KLAIPĖDOS POLICIJA 0 0
8. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KFA AKADEMIJA 0 0
2. KLAIPĖDOS FM-1 0 0
3. FK MOSėDIS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. KRUOPA 0 0
6. KRANTONA 0 0
7. KLAIPĖDA CITY B 0 0
8. FC SUOLIUKAS 0 0