VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
Logotipas
Informacija
6
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
19
TAŠKAI
70 (vid. 6.36)
ĮMUŠTA
49 (vid. 4.45)
PRALEISTA
21
SANTYKIS
Komandos vadovas: Elijus Pavlovas

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Ramūnas KruopysNerijus ŠliogerisMarius SurgautasDovydas NarkusMarjan Vatras
13 įvarč.10 įvarč.9 įvarč.8 įvarč.7 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Ramūnas Kruopys
9
13
0
0
Nerijus Šliogeris
12
10
0
0
Marius Surgautas
10
9
0
0
Dovydas Narkus
8
8
0
0
Marjan Vatras
11
7
1
0
Vitalis Marozas
9
5
0
0
Donatas Plonis
12
5
0
0
Vitalijus Albrikas
10
4
0
0
Marius Narušis
8
4
0
0
Vitalijus Butko
3
4
0
0
Elijus Pavlovas
4
2
0
0
Mindaugas Davidavičius
9
2
1
0
Edvardas Vlasovas
0
0
0
0
Nerijus Narmontas
0
0
0
0
Elijus Vilimas
1
0
0
0
Darius Grigaitis
0
0
0
0
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2016-11-15
EDM STATYBA-SENDVARIS
6:5
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
2
2016-11-23
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
8:2
MEMEL
3
2016-11-30
KLAIPĖDOS POLICIJA
4:10
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
4
2017-01-16
BEGA
8:3
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
5
2016-12-14
FUTBOLO MOKYKLA
5:8
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
6
2016-12-22
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
4:4
FC "AGLUONA"
7
2017-01-05
FK "FANATAS"
2:6
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
8
2017-01-11
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
2:3
KLAIPĖDA CITY-2
9
2017-01-18
FK "JAKAI"
5:8
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
10
2017-01-26
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
3:6
NAUTICA
11
2017-01-31
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
13:4
MEGLAR
12
2017-02-09
FK "JAKAI"
3:3
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA

Sekančios rungtynės
Table 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't existTable 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't exist
Turas
Data
Komanda
Komanda

Table 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't exist

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 3 5
2. FK JAKAI 4 5
3. KLAIPĖDOS FM 3 4
4. LCC MOOSE FC 4 4
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 3 9
2. NAUTICA 3 9
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3 6
4. KLAIPĖDA CITY 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. KRUOPA 3 6
7. KLAIPĖDA CITY B 3 3
8. PORT MARE 3 3
9. SPARTA 3 3
10. FK VS-JONUŠAI 3 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 3 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM-1 4 10
2. FK GRANATA 4 9
3. FK GIRULIAI 3 9
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
5. FC SUOLIUKAS 4 8
6. ELVITRANSA 3 6
7. LCC MOOSE FC 3 6
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 3 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (1 ETAPAS)
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6 15
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. SPARTA 7 15
5. FK GIRULIAI 7 9
6. ELVITRANSA 6 6
7. LCC MOOSE FC 6 6
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 3
9. KLAIPĖDOS FM-2 7 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 7 18
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 18
3. PORT MARE 7 15
4. FK ŽEBENKŠTIS 7 12
5. FK GRANATA 7 9
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 6
7. FK VIENUOLIKĖ 7 4
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 7 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 21
2. KRUOPA 7 15
3. KLAIPĖDA CITY B 7 15
4. KFA AKADEMIJA 7 12
5. FC SUOLIUKAS 7 10
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 7
7. MEMEL 7 3
8. FK MOSĖDIS 7 0
KLFF partneriai