2017-01-16, 4 turas.
Vieta: Stadiono salėTeisėjai: Vladimir Gerasimov
BEGA 8:3 VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
(3:1)
BEGA
Rungtynių eiga
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
Vaidas Liutkus
Šarūnas Juodelis
Mindaugas Šimkus
Gvidas Kulbickas
Jaunius Zimantas
Robertas Tranas
Egidijus Kiburys
Tadas Karinauskas
Tadas Karinauskas
3 min. 1:0
Jaunius Zimantas
13 min 2:0
Mindaugas Šimkus
15 min. 3:0
18 min. 3:1
Marjan Vatras
Robertas Tranas
27 min. 4:1
Mindaugas Šimkus
38 min. 5:1
42 min. 5:2
Donatas Plonis
Robertas Tranas
46 min. 6:2
47 min. 6:3
Vitalijus Albrikas
Jaunius Zimantas
48 min. 7:3
Mindaugas Šimkus
48 min. 8:3
Dovydas Narkus
Nerijus Šliogeris
Vitalijus Albrikas
Donatas Plonis
Marjan Vatras
Marius Surgautas
Marius Narušis

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Marius Surgautas.
Raudonos kortelės : Marius Surgautas.

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
3 turas.

18.00
LCC MOOSE FC - FK JAKAI
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

15.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

16.00
KLAIPĖDA CITY B - KRUOPA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.00
NAUTICA - KLAIPĖDOS POLICIJA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.00
KLAIPĖDA CITY - FK GIRULIAI
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 2 4
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 2 1
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 4 12
2. SPARTA 5 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. ELVITRANSA 4 6
7. FK GIRULIAI 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 5 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 5 15
2. NAUTICA 4 9
3. PORT MARE 5 9
4. FK ŽEBENKŠTIS 5 9
5. FK GRANATA 5 6
6. FK VIENUOLIKĖ 5 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 5 7
5. KFA AKADEMIJA 5 6
6. KLAIPĖDOS FM-1 5 4
7. MEMEL 5 3
8. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai