BEGA
Logotipas
Informacija
9
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
1
PRALAIMĖJIMAI
28
TAŠKAI
103 (vid. 9.36)
ĮMUŠTA
43 (vid. 3.91)
PRALEISTA
60
SANTYKIS
Komandos vadovas: Šarūnas Juodelis

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Mindaugas ŠimkusJaunius ZimantasRobertas TranasArtūras JanušasTadas Karinauskas
46 įvarč.19 įvarč.16 įvarč.9 įvarč.8 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Mindaugas Šimkus
13
46
0
0
Jaunius Zimantas
13
19
0
0
Robertas Tranas
13
16
1
0
Artūras Janušas
9
9
0
0
Tadas Karinauskas
13
8
1
0
Mantas Zubavičius
5
7
0
0
Gvidas Kulbickas
8
3
0
0
Šarūnas Juodelis
10
2
0
0
Andrius Puotkalis
12
2
0
0
Giedrius Juodis
1
1
0
0
Mindaugas Juodelis
8
1
0
0
Egidijus Kiburys
11
1
0
0
Aidas Zorys
0
0
0
0
Vaidas Liutkus
11
0
0
0
Mantas Gvazdinskas
0
0
0
0
Romualdas Žukauskas
0
0
0
0
Erikas Pocius
0
0
0
0
Tomas Kilpys
0
0
0
0
Antanas Lebidevas
0
0
0
0
Darius Gotlibas
1
0
0
0
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2016-11-14
BEGA
6:4
FK "FANATAS"
2
2016-11-21
KLAIPĖDA CITY-2
5:4
BEGA
3
2016-11-28
BEGA
8:4
FK "JAKAI"
4
2017-01-16
BEGA
8:3
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
5
2016-12-12
BEGA
16:7
MEGLAR
6
2016-12-19
EDM STATYBA-SENDVARIS
6:6
BEGA
7
2017-01-05
BEGA
12:2
MEMEL
8
2017-01-09
KLAIPĖDOS POLICIJA
4:16
BEGA
9
2017-01-19
NAUTICA
4:8
BEGA
10
2017-01-23
BEGA
12:2
FUTBOLO MOKYKLA
11
2017-01-30
FC "AGLUONA"
2:7
BEGA
13
2017-02-13
BEGA
8:4
FK "JAKAI"
14
2017-02-17
BEGA
4:4
NAUTICA

Sekančios rungtynės
Table 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't existTable 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't exist
Turas
Data
Komanda
Komanda

Table 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't exist

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

20.30
FC SUOLIUKAS - MEMEL
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 2 6
2. LCC MOOSE FC 2 6
3. KLAIPĖDA CITY 2 3
4. SPARTA 1 3
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 2 3
6. FK GIRULIAI 1 0
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
8. ELVITRANSA 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 2 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 2 3
4. NAUTICA 1 3
5. FK VIENUOLIKĖ 1 3
6. FK GRANATA 1 0
7. PORT MARE 1 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 2 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 2 6
2. KRUOPA 2 6
3. KRANTONA 1 3
4. FC SUOLIUKAS 1 1
5. KLAIPĖDOS FM-1 2 1
6. MEMEL 1 0
7. KFA AKADEMIJA 1 0
8. FK MOSĖDIS 2 0