2016-12-12, 5 turas.
Vieta: Stadiono salėTeisėjai: Eugenijus Starostinas
BEGA 16:7 MEGLAR
(10:3)
BEGA
Rungtynių eiga
MEGLAR
Vaidas Liutkus
Mindaugas Šimkus
Mindaugas Juodelis
Jaunius Zimantas
Robertas Tranas
Egidijus Kiburys
Artūras Janušas
Tadas Karinauskas
Andrius Puotkalis
Mantas Zubavičius
Robertas Tranas
1 min. 1:0
Tadas Karinauskas
3 min. 2:0
6 min. 2:1
Pranas Griškevičius
Robertas Tranas
7 min. 3:1
8 min. 3:2
Pranas Griškevičius
Artūras Janušas
13 min. 4:2
Mantas Zubavičius
15 min. 5:2
Mindaugas Šimkus
16 min. 6:2
Mindaugas Šimkus
17 min. 7:2
18 min. 7:3
Pranas Griškevičius
Robertas Tranas
20 min. 8:3
Gvidas Kulbickas
23 min. 9:3
Andrius Puotkalis
24 min. 10:3
29 min. 10:4
Mantas Pakalniškis
Mindaugas Šimkus
31 min. 11:4
32 min. 11:5
Lukas Jonušis
34 min. 11:6
Nerijus Butkus
Mindaugas Šimkus
37 min. 12:6
Mindaugas Šimkus
38 min. 13:6
Mindaugas Šimkus
39 min. 14:6
Jaunius Zimantas
40 min. 15:6
47 min. 15:7
Nerijus Butkus
Mindaugas Šimkus
50 min. 16:7
Aurimas Tamkevičius
Nerijus Butkus
Artūras Stučys
Vygantas Burškys
Anton Ščinov
Pranas Griškevičius
Mantas Pakalniškis
Lukas Jonušis

Nuobaudos
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
20.10
5 turas
FK MOSĖDIS - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
19.00
5 turas
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI - DANĖS PERLAS

21.10
5 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS - MEMEL

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
2. KLAIPĖDOS FM-2004 0 0
3. FK VS-JONUŠAI 0 0
4. NEPTŪNAS B 0 0
5. ROSA B 0 0
6. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK "VS-JONUŠAI" 4 12
2. KLAIPĖDA CITY 4 10
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 9
4. FK MOSĖDIS 4 9
5. PORT MARE 3 7
6. KFA-FC NEPTŪNAS 4 7
7. FK SMK 4 6
8. FC "SUOLIUKAS" 3 6
9. FK "GRANATA" 4 6
10. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 4
11. NAUTICA 4 3
12. FK PLIUSAS 4 3
13. FELIŪGA 4 0
14. VAKARŲ FRONTAS 4 0
15. NEWLINK.LT 3 0


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 10
2. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 4 7
3. FK SOKERIS 4 6
4. DANĖS PERLAS 4 6
5. KRUOPA 4 3
6. MEMEL 4 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015