2016-12-12, 5 turas.
Vieta: Stadiono salėTeisėjai: Eugenijus Starostinas
BEGA 16:7 MEGLAR
(10:3)
BEGA
Rungtynių eiga
MEGLAR
Vaidas Liutkus
Mindaugas Šimkus
Mindaugas Juodelis
Jaunius Zimantas
Robertas Tranas
Egidijus Kiburys
Artūras Janušas
Tadas Karinauskas
Andrius Puotkalis
Mantas Zubavičius
Robertas Tranas
1 min. 1:0
Tadas Karinauskas
3 min. 2:0
6 min. 2:1
Pranas Griškevičius
Robertas Tranas
7 min. 3:1
8 min. 3:2
Pranas Griškevičius
Artūras Janušas
13 min. 4:2
Mantas Zubavičius
15 min. 5:2
Mindaugas Šimkus
16 min. 6:2
Mindaugas Šimkus
17 min. 7:2
18 min. 7:3
Pranas Griškevičius
Robertas Tranas
20 min. 8:3
Gvidas Kulbickas
23 min. 9:3
Andrius Puotkalis
24 min. 10:3
29 min. 10:4
Mantas Pakalniškis
Mindaugas Šimkus
31 min. 11:4
32 min. 11:5
Lukas Jonušis
34 min. 11:6
Nerijus Butkus
Mindaugas Šimkus
37 min. 12:6
Mindaugas Šimkus
38 min. 13:6
Mindaugas Šimkus
39 min. 14:6
Jaunius Zimantas
40 min. 15:6
47 min. 15:7
Nerijus Butkus
Mindaugas Šimkus
50 min. 16:7
Aurimas Tamkevičius
Nerijus Butkus
Artūras Stučys
Vygantas Burškys
Anton Ščinov
Pranas Griškevičius
Mantas Pakalniškis
Lukas Jonušis

Nuobaudos
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

20.30
KLAIPĖDOS FM-2 - KLAIPĖDA CITY
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

21.00
EDM STATYBA-SENDVARIS - FK ŽEBENKŠTIS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 1 3
3. FK JAKAI 1 0
4. LCC MOOSE FC 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SPARTA 3 9
2. KLAIPĖDA CITY 3 6
3. FK VS-JONUŠAI 2 6
4. LCC MOOSE FC 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. FK GIRULIAI 2 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. KLAIPĖDOS FM-2 3 0
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 3 6
3. PORT MARE 3 6
4. FK VIENUOLIKĖ 4 4
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 3 3
6. FK GRANATA 3 3
7. FK ŽEBENKŠTIS 3 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 3 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA 4 12
2. KRANTONA 3 9
3. KLAIPĖDA CITY B 3 9
4. FC SUOLIUKAS 4 7
5. MEMEL 3 3
6. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
7. KFA AKADEMIJA 3 0
8. FK MOSĖDIS 4 0