2017-01-05, 7 turas.
Vieta: Stadiono salėTeisėjai: Eugenijus Starostinas
BEGA 12:2 MEMEL
(3:0)
BEGA
Rungtynių eiga
MEMEL
Vaidas Liutkus
Šarūnas Juodelis
Mindaugas Šimkus
Mindaugas Juodelis
Gvidas Kulbickas
Jaunius Zimantas
Robertas Tranas
Tadas Karinauskas
Andrius Puotkalis
Mindaugas Šimkus
3 min. 1:0
Jaunius Zimantas
8 min. 2:0
Mindaugas Šimkus
12 min. 3:0
Mindaugas Šimkus
26 min. 4:0
Jaunius Zimantas
29 min. 5:0
Mindaugas Šimkus
32 min. 6:0
Gvidas Kulbickas
33 min. 7:0
Mindaugas Šimkus
35 min. 8:0
Robertas Tranas
37 min. 9:0
Tadas Karinauskas
39 min. 10:0
Mindaugas Juodelis
40 min. 11:0
47 min. 11:1
Ignas Kvedaras
48 min. 11:2
Ivan Krivko
Tadas Karinauskas
50 min. 12:2
Rafael Mesropyan
Valera Aliakin
Viktor Kukšinov
Romanas Gudlekis
Viktoras Prudnikovas
Raimondas Varnas
Vitalij Čerkesas
Ignas Kvedaras
Ivan Krivko
Eduard Beketov

Nuobaudos
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

20.30
KLAIPĖDOS FM-2 - KLAIPĖDA CITY
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

21.00
EDM STATYBA-SENDVARIS - FK ŽEBENKŠTIS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 1 3
3. FK JAKAI 1 0
4. LCC MOOSE FC 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SPARTA 3 9
2. KLAIPĖDA CITY 3 6
3. FK VS-JONUŠAI 2 6
4. LCC MOOSE FC 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. FK GIRULIAI 2 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. KLAIPĖDOS FM-2 3 0
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 3 6
3. PORT MARE 3 6
4. FK VIENUOLIKĖ 4 4
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 3 3
6. FK GRANATA 3 3
7. FK ŽEBENKŠTIS 3 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 3 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA 4 12
2. KRANTONA 3 9
3. KLAIPĖDA CITY B 3 9
4. FC SUOLIUKAS 4 7
5. MEMEL 3 3
6. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
7. KFA AKADEMIJA 3 0
8. FK MOSĖDIS 4 0