MEMEL
Logotipas
Informacija
1
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
9
PRALAIMĖJIMAI
4
TAŠKAI
39 (vid. 3.55)
ĮMUŠTA
98 (vid. 8.91)
PRALEISTA
-59
SANTYKIS
Komandos vadovas: Romanas Gudlekis

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Viktoras PrudnikovasIvan KrivkoViktor KukšinovRomanas GudlekisDonatas Pancerovas
11 įvarč.6 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.2 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Viktoras Prudnikovas
11
11
0
0
Ivan Krivko
7
6
0
0
Viktor Kukšinov
11
3
0
0
Romanas Gudlekis
11
3
0
0
Donatas Pancerovas
2
2
0
0
Vitalij Liubarskij
7
1
0
0
Raimondas Varnas
9
1
0
0
Ignas Kvedaras
4
1
0
0
Valera Aliakin
10
0
0
0
Artur Ustinov
4
0
0
0
Andrej Fokin
0
0
0
0
Vitalij Čerkesas
7
0
0
0
Tomas Velička
0
0
0
0
Aleksandr Jermolovič
0
0
0
0
Andrej Vorobjov
1
0
0
0
Rafael Mesropyan
3
0
0
0
Roman Fokin
0
0
0
0
Eduard Beketov
8
0
0
0
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2016-11-15
MEMEL
5:16
FK "JAKAI"
2
2016-11-23
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
8:2
MEMEL
3
2016-11-29
MEMEL
4:14
MEGLAR
4
2016-12-07
EDM STATYBA-SENDVARIS
11:1
MEMEL
5
2016-12-15
NAUTICA
5:2
MEMEL
6
2016-12-20
MEMEL
5:11
KLAIPĖDOS POLICIJA
7
2017-01-05
BEGA
12:2
MEMEL
8
2017-01-11
MEMEL
10:0
FUTBOLO MOKYKLA
9
2017-01-18
FC "AGLUONA"
6:3
MEMEL
10
2017-01-26
MEMEL
4:4
FK "FANATAS"
11
2017-01-31
KLAIPĖDA CITY-2
11:1
MEMEL

Sekančios rungtynės
Table 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't existTable 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't exist
Turas
Data
Komanda
Komanda

Table 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't exist

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

20.30
KRUOPA - PORT MARE
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM 5 7
2. LCC MOOSE FC 5 7
3. BANGA B 4 5
4. FK JAKAI 4 5
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. NAUTICA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
5. PORT MARE 4 6
6. FK VS-JONUŠAI 4 6
7. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 4 6
8. KRUOPA 4 6
9. KLAIPĖDA CITY B 4 3
10. SPARTA 4 3
11. KFA AKADEMIJA 4 0
12. FK ŽEBENKŠTIS 4 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GRANATA 5 12
2. FK GIRULIAI 4 12
3. KLAIPĖDOS FM-1 5 10
4. ELVITRANSA 5 9
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
6. LCC MOOSE FC 4 9
7. FC SUOLIUKAS 4 8
8. FK VIENUOLIKĖ 5 7
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 5 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
13. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai