FC "AGLUONA"
Logotipas
Informacija
5
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
5
PRALAIMĖJIMAI
16
TAŠKAI
67 (vid. 6.09)
ĮMUŠTA
65 (vid. 5.91)
PRALEISTA
2
SANTYKIS
Komandos vadovas: Tomas Petraška

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Ivan BozokTomas PetraškaAndrius AlunderisMindaugas JasasMatas Savickis
13 įvarč.11 įvarč.10 įvarč.8 įvarč.7 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Ivan Bozok
10
13
1
0
Tomas Petraška
11
11
0
0
Andrius Alunderis
11
10
0
0
Mindaugas Jasas
10
8
0
0
Matas Savickis
10
7
0
0
Vytautas Zablockis
10
7
0
0
Vidmantas Kemzūra
11
5
0
0
Eimantas Šeškevičius
11
2
0
0
Mindaugas Liutkus
6
1
0
0
Vitalis Bieliauskas
4
1
0
0
Gustas Gumbaravičius
4
1
0
0
Andrius Nekrevičius
5
0
0
0
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2016-11-16
FUTBOLO MOKYKLA
7:10
FC "AGLUONA"
2
2016-12-20
FC "AGLUONA"
6:5
NAUTICA
3
2016-11-30
FC "AGLUONA"
3:9
FK "FANATAS"
4
2016-12-07
KLAIPĖDA CITY-2
4:3
FC "AGLUONA"
5
2016-12-13
FC "AGLUONA"
2:9
FK "JAKAI"
6
2016-12-22
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
4:4
FC "AGLUONA"
7
2017-01-04
FC "AGLUONA"
12:3
MEGLAR
8
2017-01-11
EDM STATYBA-SENDVARIS
8:4
FC "AGLUONA"
9
2017-01-18
FC "AGLUONA"
6:3
MEMEL
10
2017-01-25
KLAIPĖDOS POLICIJA
6:15
FC "AGLUONA"
11
2017-01-30
FC "AGLUONA"
2:7
BEGA

Sekančios rungtynės
Table 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't existTable 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't exist
Turas
Data
Komanda
Komanda

Table 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't exist

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.15
ELVITRANSA - KLAIPĖDOS FM-2
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.15
SPARTA - FK VS-JONUŠAI
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SPARTA 4 12
2. KLAIPĖDA CITY 4 9
3. FK VS-JONUŠAI 3 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. FK GIRULIAI 3 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 4 9
3. FK ŽEBENKŠTIS 5 9
4. FK GRANATA 4 6
5. PORT MARE 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 5 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 5 7
5. MEMEL 4 3
6. KFA AKADEMIJA 4 3
7. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
8. FK MOSĖDIS 4 0
KLFF partneriai