2017-02-13, 13 turas.
Vieta: KUTeisėjai: Vladimir Gerasimov, Eugenijus Starostinas
BEGA 8:4 FK "JAKAI"
(6:2)
BEGA
Rungtynių eiga
FK "JAKAI"
Vaidas Liutkus
Šarūnas Juodelis
Mindaugas Šimkus
Gvidas Kulbickas
Jaunius Zimantas
Robertas Tranas
Egidijus Kiburys
Artūras Janušas
Tadas Karinauskas
Andrius Puotkalis
Mantas Zubavičius
2 min. 0:1
Deividas Siurblys
Mindaugas Šimkus
4 min. 1:1
Mindaugas Šimkus
6 min. 2:1
Artūras Janušas
13 min. 3:1
18 min. 3:2
Deividas Siurblys
Mantas Zubavičius
19 min. 4:2
Mantas Zubavičius
20 min. 5:2
Mindaugas Šimkus
24 min. 6:2
Mindaugas Šimkus
26 min. 7:2
34 min. 7:3
Deividas Siurblys
Jaunius Zimantas
36 min. 8:3
40 min. 8:4
Deividas Siurblys
Ignas Neimontas
Martynas Agintas
Justas Vainikaitis
Ramūnas Ruibys
Martynas Mikalavičius
Darius Mišeikis
Deividas Siurblys
Ignas Komskis
Mantas Tunaitis

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Robertas Tranas.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
3 turas.

18.00
LCC MOOSE FC - FK JAKAI
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

15.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

16.00
KLAIPĖDA CITY B - KRUOPA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.00
NAUTICA - KLAIPĖDOS POLICIJA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.00
KLAIPĖDA CITY - FK GIRULIAI
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 2 4
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 2 1
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 4 12
2. SPARTA 5 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. ELVITRANSA 4 6
7. FK GIRULIAI 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 5 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 5 15
2. NAUTICA 4 9
3. PORT MARE 5 9
4. FK ŽEBENKŠTIS 5 9
5. FK GRANATA 5 6
6. FK VIENUOLIKĖ 5 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 5 7
5. KFA AKADEMIJA 5 6
6. KLAIPĖDOS FM-1 5 4
7. MEMEL 5 3
8. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai