2017-01-23, 10 turas.
Vieta: Stadiono salėTeisėjai: Tomas Lavrinavičius
BEGA 12:2 FUTBOLO MOKYKLA
(8:2)
BEGA
Rungtynių eiga
FUTBOLO MOKYKLA
Vaidas Liutkus
Šarūnas Juodelis
Mindaugas Šimkus
Mindaugas Juodelis
Gvidas Kulbickas
Jaunius Zimantas
Robertas Tranas
Egidijus Kiburys
Artūras Janušas
Tadas Karinauskas
Andrius Puotkalis
Mantas Zubavičius
Darius Gotlibas
Mindaugas Šimkus
2 min. 1:0
Mindaugas Šimkus
5 min. 2:0
Jaunius Zimantas
6 min. 3:0
Šarūnas Juodelis
10 min. 4:0
Egidijus Kiburys
11 min. 5:0
13 min. 5:1
Jonas Stonkus
17 min. 5:2
Aleksas Volkovas
Jaunius Zimantas
21 min. 6:2
Mantas Zubavičius
24 min. 7:2
Mantas Zubavičius
25 min. 8:2
Artūras Janušas
26 min. 9:2
Artūras Janušas
28 min. 10:2
Mindaugas Šimkus
35 min. 11:2
Robertas Tranas
50 min. 12:2
Justas Andriekus
Ignas Andriekus
Renat Lianguzov
Egidijus Nasteckis
Aleksas Volkovas
Ilja Šachdko
Jonas Stonkus

Nuobaudos
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

20.30
KLAIPĖDOS FM-2 - KLAIPĖDA CITY
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

21.00
EDM STATYBA-SENDVARIS - FK ŽEBENKŠTIS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 1 3
3. FK JAKAI 1 0
4. LCC MOOSE FC 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SPARTA 3 9
2. KLAIPĖDA CITY 3 6
3. FK VS-JONUŠAI 2 6
4. LCC MOOSE FC 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. FK GIRULIAI 2 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. KLAIPĖDOS FM-2 3 0
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 3 6
3. PORT MARE 3 6
4. FK VIENUOLIKĖ 4 4
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 3 3
6. FK GRANATA 3 3
7. FK ŽEBENKŠTIS 3 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 3 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA 4 12
2. KRANTONA 3 9
3. KLAIPĖDA CITY B 3 9
4. FC SUOLIUKAS 4 7
5. MEMEL 3 3
6. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
7. KFA AKADEMIJA 3 0
8. FK MOSĖDIS 4 0