2017-07-11, 13 turas.
Vieta: Mažoji d. d. aikštėTeisėjai: Vladimir Gerasimov
FK "JAKAI" 3:3 KRUOPA
(1:1)
FK "JAKAI"
Rungtynių eiga
KRUOPA
Ignas Neimontas
Giedrius Simonavičius
Justas Vainikaitis
Kostas Vilkys
Rokas Domarkas
Giedrius Kurpeikis
Rolandas Bičkaitis
Vilmantas Milius
Martynas Mikalavičius
Darius Mišeikis
Martynas Agintas
Rokas Domarkas
15 min. 1:0
20 min. 1:1
Andrej Konovalov
Martynas Mikalavičius
50 min. 2:1
Martynas Agintas
51 min. 3:1
52 min. 3:2
Maksim Jegorov
54 min. 3:3
Andrej Konovalov
Andrej Makov
Andrej Konovalov
Sergej Fiodorov
Jevgenij Zaicev
Vidas Dančenka
Arūnas Arbatauskas
Vladimiras Molis
Saulius Mikalajūnas
Nerijus Genupskis
Maksim Jegorov
Henrikas Daublys
Eduardas Davidonis

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Martynas Mikalavičius, Vidas Dančenka.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės:
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės - 16 turas.

14.00
Klaipėdos "ATLANTAS B" - Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo stadi
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės - 14 turas.

14.00
Šilalės FK "ŠILALĖ" - Gargždų "BANGA B"
Šilalės miesto stadionas
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 14 35
2. Biržų "ŠIRVĖNA" 14 26
3. Kretingos "MINIJA" 15 25
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 14 24
5. Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 14 22
6. Mažeikių "ATMOSFERA" 14 17
7. Šiaulių "JUVENTA-99" 14 16
8. Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 14 15
9. Plungės "BABRUNGAS" 15 0
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 13 30
2. Gargždų "BANGA B" 15 30
3. Šilalės FK "ŠILALĖ" 11 27
4. Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 11 19
5. Klaipėdos "SAREMA" 12 16
6. Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 11 13
7. Klaipėdos "KORALAS B" 12 8
8. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 12 4
9. Klaipėdos "BALTAI" 11 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 14 36
2. KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI 14 31
3. "SAREMA" 14 28
4. FC "SUOLIUKAS" 14 26
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 17
6. KRETINGOS GRŪDAI 14 12
7. TITANIC 14 10
8. MIŠKO PASAKA 14 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Komanda R. Tašk.
1. NAUTICA 21 53
2. FK "JAKAI" 21 52
3. KRUOPA 20 47
4. SPARTA 21 45
5. VAKARŲ FRONTAS 21 37
6. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 19 33
7. KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA 20 32
8. FK "GRANATA" 19 22
9. FUTBOLO MOKYKLA 21 21
10. ADRIJUS 21 16
11. AGLUONA 20 15
12. MEGLARAS 20 9
13. MEMEL 20 3