KRUOPA
Logotipas
Informacija
15
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
3
PRALAIMĖJIMAI
47
TAŠKAI
92 (vid. 4.60)
ĮMUŠTA
38 (vid. 1.90)
PRALEISTA
54
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Andrej KonovalovLaurynas NorkusSaulius MikalajūnasSergej FiodorovTadas Balčiūnas
17 įvarč.9 įvarč.7 įvarč.6 įvarč.4 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Andrej Konovalov
17
0
0
Laurynas Norkus
9
0
0
Saulius Mikalajūnas
7
0
0
Sergej Fiodorov
6
0
0
Tadas Balčiūnas
4
0
0
Artūras Janušas
4
0
0
Aleksej Fedosejev
3
0
0
Arūnas Arbatauskas
3
0
0
Maksimas Melechinas
3
1
0
Vidas Dančenka
2
1
0
Vladimiras Molis
2
0
0
Nerijus Genupskis
2
1
0
Jevgenij Zaicev
1
1
0
Andrej Makov
1
3
0
Andrius Petreikis
1
0
0
Henrikas Daublys
1
1
0
Eduardas Davidonis
1
0
0
Rolandas Petraitis
0
0
0
Oleg Vinogradov
0
1
0
Eugenijus Davidonis
0
0
0
Anton Savchenkov
0
0
0
Dmitrij Čerkian
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Maksim Jegorov
21
4
0
Sužaistos rungtynės (20)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-04-24
KRUOPA
8:0
MEMEL
2
2017-05-01
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
1:10
KRUOPA
3
2017-05-09
KRUOPA
5:1
VAKARŲ FRONTAS
4
2017-05-15
NAUTICA
3:1
KRUOPA
5
2017-05-22
KRUOPA
3:0
ADRIJUS
6
2017-05-29
AGLUONA
2:7
KRUOPA
7
2017-06-05
KRUOPA
3:4
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
8
2017-06-13
MEGLARAS
0:1
KRUOPA
10
2017-06-26
KRUOPA
3:1
SPARTA
11
2017-06-30
FUTBOLO MOKYKLA
5:9
KRUOPA
12
2017-07-03
KRUOPA
6:3
FK "GRANATA"
13
2017-07-11
FK "JAKAI"
3:3
KRUOPA
14
2017-07-31
MEMEL
1:5
KRUOPA
15
2017-08-04
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
1:1
KRUOPA
16
2017-08-07
VAKARŲ FRONTAS
2:3
KRUOPA
17
2017-08-14
KRUOPA
2:4
NAUTICA
18
2017-08-21
ADRIJUS
0:4
KRUOPA
19
2017-08-28
KRUOPA
7:3
AGLUONA
20
2017-09-05
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
2:7
KRUOPA
21
2017-09-12
KRUOPA
4:1
MEGLARAS

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda
23
2017-09-26
SPARTA
-
KRUOPA
24
2017-09-28
KRUOPA
-
FUTBOLO MOKYKLA
25
2017-10-03
FK "GRANATA"
-
KRUOPA
26
2017-10-06
KRUOPA
-
FK "JAKAI"

Šios dienos rungtynės:
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės - 16 turas.

14.00
Klaipėdos "ATLANTAS B" - Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo stadi
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės - 14 turas.

14.00
Šilalės FK "ŠILALĖ" - Gargždų "BANGA B"
Šilalės miesto stadionas
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 14 35
2. Biržų "ŠIRVĖNA" 14 26
3. Kretingos "MINIJA" 15 25
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 14 24
5. Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 14 22
6. Mažeikių "ATMOSFERA" 14 17
7. Šiaulių "JUVENTA-99" 14 16
8. Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 14 15
9. Plungės "BABRUNGAS" 15 0
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 13 30
2. Gargždų "BANGA B" 15 30
3. Šilalės FK "ŠILALĖ" 11 27
4. Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 11 19
5. Klaipėdos "SAREMA" 12 16
6. Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 11 13
7. Klaipėdos "KORALAS B" 12 8
8. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 12 4
9. Klaipėdos "BALTAI" 11 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 14 36
2. KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI 14 31
3. "SAREMA" 14 28
4. FC "SUOLIUKAS" 14 26
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 17
6. KRETINGOS GRŪDAI 14 12
7. TITANIC 14 10
8. MIŠKO PASAKA 14 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Komanda R. Tašk.
1. NAUTICA 21 53
2. FK "JAKAI" 21 52
3. KRUOPA 20 47
4. SPARTA 21 45
5. VAKARŲ FRONTAS 21 37
6. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 19 33
7. KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA 20 32
8. FK "GRANATA" 19 22
9. FUTBOLO MOKYKLA 21 21
10. ADRIJUS 21 16
11. AGLUONA 20 15
12. MEGLARAS 20 9
13. MEMEL 20 3