KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
Logotipas
Informacija
11
PERGALĖS
6
LYGIOSIOS
7
PRALAIMĖJIMAI
39
TAŠKAI
66 (vid. 2.75)
ĮMUŠTA
54 (vid. 2.25)
PRALEISTA
12
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Pavelas DomasSaidas SenkusAivaras UmantasAndrejus GeraščenkoBenas Kentra
13 įvarč.11 įvarč.7 įvarč.7 įvarč.7 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Pavelas Domas
13
1
0
Saidas Senkus
11
3
0
Aivaras Umantas
7
1
0
Andrejus Geraščenko
7
0
0
Benas Kentra
7
0
0
Artūras Televičius
5
0
1
Osvaldas Kurauskas
5
1
0
Paulius Lukoševičius
4
2
0
Marius Jaugelavičius
2
3
0
Marius Rindokas
1
4
0
Lukas Lubauskas
1
0
0
Valerijus Domas
1
0
0
Vaclovas Vainutis
0
0
0
Giedrius Anilionis
0
0
0
Robertas Grikšas
0
0
0
Aurimas Petraitis
0
0
0
Tadas Jaugelavičius
0
1
1
Aivaras Lužys
0
0
0
Vytautas Riškus
0
0
0
Martynas Macas
0
0
0
Dainius Vaitkus
0
0
0
Martynas Vilkas
0
0
0
Karolis Žilinskas
0
0
0
Andrius Puotkalis
0
1
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Rimvydas Vaičius
0
0
0
Valdas Bulvydas
0
1
0
Renardas Vaitkus
0
0
0
Sužaistos rungtynės (24)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-04-25
MEGLARAS
4:4
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
2
2017-05-01
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
1:10
KRUOPA
3
2017-05-09
SPARTA
7:3
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
4
2017-05-16
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
5:1
FUTBOLO MOKYKLA
5
2017-05-23
FK "GRANATA"
0:2
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
6
2017-05-29
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
0:1
FK "JAKAI"
7
2017-06-06
MEMEL
0:6
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
9
2017-06-19
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
4:1
VAKARŲ FRONTAS
10
2017-06-26
NAUTICA
1:1
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
11
2017-06-29
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
1:1
ADRIJUS
12
2017-07-04
AGLUONA
2:2
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
13
2017-07-10
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
1:3
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
14
2017-08-01
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
1:0
MEGLARAS
15
2017-08-04
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
1:1
KRUOPA
16
2017-08-07
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
2:6
SPARTA
17
2017-08-15
FUTBOLO MOKYKLA
3:5
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
18
2017-08-22
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
4:2
FK "GRANATA"
19
2017-08-28
FK "JAKAI"
2:1
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
20
2017-09-04
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
3:2
MEMEL
22
2017-09-18
VAKARŲ FRONTAS
1:3
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
23
2017-09-26
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
0:1
NAUTICA
24
2017-09-29
ADRIJUS
2:4
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
25
2017-10-02
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
10:1
AGLUONA
26
2017-10-04
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
2:2
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA

Sekančios rungtynės
Table 'klff_nauja.tvarkarastis4' doesn't existTable 'klff_nauja.tvarkarastis4' doesn't exist
Turas
Data
Komanda
Komanda

Table 'klff_nauja.tvarkarastis4' doesn't exist

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I lyga
5 turas.

21.00
KRANTONA - FK "ŽEBENKŠTIS"
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
5 turas.

20.00
KRUOPA - ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
5 turas.

21.00
EDM STATYBA-SENDVARIS - KFA AKADEMIJA-DITUVA
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. KLAIPĖDA CITY 4 12
3. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 4 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 4 6
6. KELPA 3 3
7. FK "ŽEBENKŠTIS" 4 3
8. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 3
9. SAREMA 4 3
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 4 12
2. KRUOPA 3 9
3. LCC MOOSE FC 4 6
4. FC "SUOLIUKAS" 3 6
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 6
6. AGLUONA-GARANT GROUP 3 4
7. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 4 3
8. MEMEL 4 1
9. KFA AKADEMIJA-DITUVA 3 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 4 12
2. FK "GRANATA" 4 9
3. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 4 7
4. SPARTA 3 6
5. KLAIPĖDA CITY B 4 6
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 3
7. NAUTICA 3 3
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 4 1
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 3 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>