KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
Logotipas
Informacija
4
PERGALĖS
4
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
16
TAŠKAI
30 (vid. 2.50)
ĮMUŠTA
31 (vid. 2.58)
PRALEISTA
-1
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Pavelas DomasBenas KentraAivaras UmantasOsvaldas KurauskasSaidas Senkus
7 įvarč.7 įvarč.5 įvarč.5 įvarč.2 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Pavelas Domas
7
1
0
Benas Kentra
7
0
0
Aivaras Umantas
5
0
0
Osvaldas Kurauskas
5
1
0
Saidas Senkus
2
2
0
Marius Jaugelavičius
1
1
0
Andrejus Geraščenko
1
0
0
Paulius Lukoševičius
1
2
0
Lukas Lubauskas
1
0
0
Vaclovas Vainutis
0
0
0
Artūras Televičius
0
0
1
Marius Rindokas
0
2
0
Giedrius Anilionis
0
0
0
Robertas Grikšas
0
0
0
Aurimas Petraitis
0
0
0
Tadas Jaugelavičius
0
1
1
Aivaras Lužys
0
0
0
Valdas Bulvydas
0
1
0
Vytautas Riškus
0
0
0
Martynas Macas
0
0
0
Dainius Vaitkus
0
0
0
Renardas Vaitkus
0
0
0
Martynas Vilkas
0
0
0
Karolis Žilinskas
0
0
0
Andrius Puotkalis
0
1
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Rimvydas Vaičius
0
0
0
Sužaistos rungtynės (12)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-04-25
MEGLARAS
4:4
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
2
2017-05-01
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
1:10
KRUOPA
3
2017-05-09
SPARTA
7:3
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
4
2017-05-16
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
5:1
FUTBOLO MOKYKLA
5
2017-05-23
FK "GRANATA"
0:2
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
6
2017-05-29
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
0:1
FK "JAKAI"
7
2017-06-06
MEMEL
0:6
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
9
2017-06-19
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
4:1
VAKARŲ FRONTAS
10
2017-06-26
NAUTICA
1:1
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
11
2017-06-29
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
1:1
ADRIJUS
12
2017-07-04
AGLUONA
2:2
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
13
2017-07-10
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
1:3
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda
14
2017-08-01
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
-
MEGLARAS
15
2017-08-04
KRUOPA
-
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
16
2017-08-07
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
-
SPARTA

Šios dienos rungtynės:
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 8 19
2. Biržų "ŠIRVĖNA" 8 19
3. Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 8 14
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 8 11
5. Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 8 10
6. Mažeikių "ATMOSFERA" 8 10
7. Kretingos "MINIJA" 8 10
8. Šiaulių "JUVENTA-99" 8 9
9. Plungės "BABRUNGAS" 8 0
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 8 20
2. Šilalės FK "ŠILALĖ" 8 18
3. Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 8 15
4. Gargždų "BANGA B" 8 14
5. Klaipėdos "SAREMA" 8 13
6. Klaipėdos "KORALAS B" 7 5
7. Klaipėdos "BALTAI" 7 4
8. Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 6 3
9. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 8 1
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. "SAREMA" 7 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 15
3. KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI 7 15
4. FC "SUOLIUKAS" 7 13
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 7
6. KRETINGOS GRŪDAI 7 6
7. MIŠKO PASAKA 7 4
8. TITANIC 7 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Komanda R. Tašk.
1. FK "JAKAI" 12 31
2. NAUTICA 12 28
3. KRUOPA 12 28
4. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 12 27
5. VAKARŲ FRONTAS 12 24
6. SPARTA 12 24
7. FK "GRANATA" 12 18
8. KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA 12 16
9. FUTBOLO MOKYKLA 12 9
10. ADRIJUS 12 8
11. AGLUONA 12 6
12. MEGLARAS 12 5
13. MEMEL 12 3