2017-08-07, 16 turas.
Vieta: Mažoji d. d. aikštėTeisėjai: Ernestas Kemėža
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA 2:6 SPARTA
(1:2)
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
Rungtynių eiga
SPARTA
Dainius Vaitkus
Aivaras Umantas
Saidus Senkus
Marius Rindokas
Lukas Lubauskas
Marius Jaugelavičius
Andrejus Geraščenko
Aivaras Lužys
Pavelas Domas
Benas Kentra
Artūras Televičius
Andrius Puotkalis
Paulius Lukoševičius
Valerijus Domas
9 min. 0:1
Vilius Čižauskas
Valerijus Domas
22 min. 1:1
30 min. 1:2
Mindaugas Kuhlins
36 min. 1:3
Arvydas Trizno
39 min. 1:4
Vilius Čižauskas
56 min. 1:5
Arvydas Trizno
Paulius Lukoševičius
57 min. 2:5
59 min. 2:6
Nikolaj Beliak
Aleksej Archipov
Arvydas Trizno
Artūras Mosejevas
Mindaugas Kuhlins
Žygimantas Dubickas
Mindaugas Urbė
Vilius Čižauskas
Paulius Štaraitis
Nikolaj Beliak
Mantas Mockus
Ramūnas Ruibys

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Mantas Mockus, Aivaras Umantas.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.15
ELVITRANSA - KLAIPĖDOS FM-2
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.15
SPARTA - FK VS-JONUŠAI
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SPARTA 4 12
2. KLAIPĖDA CITY 4 9
3. FK VS-JONUŠAI 3 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. FK GIRULIAI 3 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 4 9
3. FK ŽEBENKŠTIS 5 9
4. FK GRANATA 4 6
5. PORT MARE 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 5 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 5 7
5. MEMEL 4 3
6. KFA AKADEMIJA 4 3
7. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
8. FK MOSĖDIS 4 0
KLFF partneriai