SPARTA
Logotipas
Informacija
18
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
6
PRALAIMĖJIMAI
54
TAŠKAI
115 (vid. 4.79)
ĮMUŠTA
57 (vid. 2.38)
PRALEISTA
58
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Artūras MosejevasVilius ČižauskasArtūras BytautasArvydas TriznoArnoldas Liutika
42 įvarč.24 įvarč.13 įvarč.10 įvarč.6 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Artūras Mosejevas
42
0
0
Vilius Čižauskas
24
0
0
Artūras Bytautas
13
0
0
Arvydas Trizno
10
0
0
Arnoldas Liutika
6
0
0
Ramūnas Ruibys
4
1
0
Mindaugas Urbė
2
1
0
Nikolaj Beliak
2
0
0
Mindaugas Kuhlins
1
1
1
Žygimantas Dubickas
1
0
0
Paulius Štaraitis
1
0
0
Mindaugas Balnaitis
1
0
0
Mantas Mockus
1
2
0
Aleksej Archipov
0
0
0
Denis Budajev
0
0
0
Paulius Grigaitis
0
0
0
Marius Domarkas
0
0
0
Tadas Surblys
0
0
0
Pogos Karapatnian
0
0
0
Emilis Mulionis
0
0
0
Kostas Skarbalius
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Alexandr Cruselnitchii
3
0
0
Mindaugas Žemaitaitis
2
0
0
Sužaistos rungtynės (24)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-04-24
SPARTA
1:6
FK "JAKAI"
2
2017-05-02
MEMEL
2:9
SPARTA
3
2017-05-09
SPARTA
7:3
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
4
2017-05-15
VAKARŲ FRONTAS
4:3
SPARTA
5
2017-05-23
SPARTA
4:1
NAUTICA
6
2017-05-30
ADRIJUS
1:6
SPARTA
7
2017-06-06
SPARTA
5:0
AGLUONA
8
2017-06-13
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
2:1
SPARTA
9
2017-06-20
SPARTA
4:3
MEGLARAS
10
2017-06-26
KRUOPA
3:1
SPARTA
12
2017-07-04
SPARTA
9:1
FUTBOLO MOKYKLA
13
2017-07-10
FK "GRANATA"
2:3
SPARTA
14
2017-07-31
FK "JAKAI"
4:1
SPARTA
15
2017-08-02
MEMEL
2:7
SPARTA
16
2017-08-07
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
2:6
SPARTA
17
2017-08-18
SPARTA
3:1
VAKARŲ FRONTAS
18
2017-08-22
NAUTICA
7:1
SPARTA
19
2017-08-29
SPARTA
6:1
ADRIJUS
20
2017-09-04
AGLUONA
2:4
SPARTA
21
2017-09-12
SPARTA
5:1
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
22
2017-09-19
MEGLARAS
1:12
SPARTA
23
2017-09-26
SPARTA
6:2
KRUOPA
25
2017-10-03
FUTBOLO MOKYKLA
3:4
SPARTA
26
2017-10-05
SPARTA
7:3
FK "GRANATA"

Sekančios rungtynės
Table 'klff_nauja.tvarkarastis4' doesn't existTable 'klff_nauja.tvarkarastis4' doesn't exist
Turas
Data
Komanda
Komanda

Table 'klff_nauja.tvarkarastis4' doesn't exist

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I lyga
5 turas.

21.00
KRANTONA - FK "ŽEBENKŠTIS"
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
5 turas.

20.00
KRUOPA - ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
5 turas.

21.00
EDM STATYBA-SENDVARIS - KFA AKADEMIJA-DITUVA
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. KLAIPĖDA CITY 4 12
3. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 4 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 4 6
6. KELPA 3 3
7. FK "ŽEBENKŠTIS" 4 3
8. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 3
9. SAREMA 4 3
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 4 12
2. KRUOPA 3 9
3. LCC MOOSE FC 4 6
4. FC "SUOLIUKAS" 3 6
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 6
6. AGLUONA-GARANT GROUP 3 4
7. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 4 3
8. MEMEL 4 1
9. KFA AKADEMIJA-DITUVA 3 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 4 12
2. FK "GRANATA" 4 9
3. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 4 7
4. SPARTA 3 6
5. KLAIPĖDA CITY B 4 6
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 3
7. NAUTICA 3 3
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 4 1
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 3 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>