SPARTA
Logotipas
Informacija
15
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
6
PRALAIMĖJIMAI
45
TAŠKAI
98 (vid. 4.67)
ĮMUŠTA
49 (vid. 2.33)
PRALEISTA
49
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Artūras MosejevasVilius ČižauskasArtūras BytautasArvydas TriznoArnoldas Liutika
34 įvarč.21 įvarč.12 įvarč.9 įvarč.4 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Artūras Mosejevas
34
0
0
Vilius Čižauskas
21
0
0
Artūras Bytautas
12
0
0
Arvydas Trizno
9
0
0
Arnoldas Liutika
4
0
0
Ramūnas Ruibys
3
0
0
Mindaugas Urbė
2
1
0
Nikolaj Beliak
2
0
0
Mindaugas Kuhlins
1
1
1
Žygimantas Dubickas
1
0
0
Paulius Štaraitis
1
0
0
Mantas Mockus
1
2
0
Aleksej Archipov
0
0
0
Denis Budajev
0
0
0
Paulius Grigaitis
0
0
0
Mindaugas Balnaitis
0
0
0
Marius Domarkas
0
0
0
Tadas Surblys
0
0
0
Pogos Karapatnian
0
0
0
Emilis Mulionis
0
0
0
Kostas Skarbalius
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Alexandr Cruselnitchii
3
0
0
Mindaugas Žemaitaitis
2
0
0
Sužaistos rungtynės (21)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-04-24
SPARTA
1:6
FK "JAKAI"
2
2017-05-02
MEMEL
2:9
SPARTA
3
2017-05-09
SPARTA
7:3
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
4
2017-05-15
VAKARŲ FRONTAS
4:3
SPARTA
5
2017-05-23
SPARTA
4:1
NAUTICA
6
2017-05-30
ADRIJUS
1:6
SPARTA
7
2017-06-06
SPARTA
5:0
AGLUONA
8
2017-06-13
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
2:1
SPARTA
9
2017-06-20
SPARTA
4:3
MEGLARAS
10
2017-06-26
KRUOPA
3:1
SPARTA
12
2017-07-04
SPARTA
9:1
FUTBOLO MOKYKLA
13
2017-07-10
FK "GRANATA"
2:3
SPARTA
14
2017-07-31
FK "JAKAI"
4:1
SPARTA
15
2017-08-02
MEMEL
2:7
SPARTA
16
2017-08-07
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
2:6
SPARTA
17
2017-08-18
SPARTA
3:1
VAKARŲ FRONTAS
18
2017-08-22
NAUTICA
7:1
SPARTA
19
2017-08-29
SPARTA
6:1
ADRIJUS
20
2017-09-04
AGLUONA
2:4
SPARTA
21
2017-09-12
SPARTA
5:1
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
22
2017-09-19
MEGLARAS
1:12
SPARTA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda
23
2017-09-26
SPARTA
-
KRUOPA
25
2017-10-03
FUTBOLO MOKYKLA
-
SPARTA
26
2017-10-05
SPARTA
-
FK "GRANATA"

Šios dienos rungtynės:
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės - 16 turas.

14.00
Klaipėdos "ATLANTAS B" - Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo stadi
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės - 14 turas.

14.00
Šilalės FK "ŠILALĖ" - Gargždų "BANGA B"
Šilalės miesto stadionas
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 14 35
2. Biržų "ŠIRVĖNA" 14 26
3. Kretingos "MINIJA" 15 25
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 14 24
5. Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 14 22
6. Mažeikių "ATMOSFERA" 14 17
7. Šiaulių "JUVENTA-99" 14 16
8. Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 14 15
9. Plungės "BABRUNGAS" 15 0
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 13 30
2. Gargždų "BANGA B" 15 30
3. Šilalės FK "ŠILALĖ" 11 27
4. Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 11 19
5. Klaipėdos "SAREMA" 12 16
6. Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 11 13
7. Klaipėdos "KORALAS B" 12 8
8. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 12 4
9. Klaipėdos "BALTAI" 11 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 14 36
2. KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI 14 31
3. "SAREMA" 14 28
4. FC "SUOLIUKAS" 14 26
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 17
6. KRETINGOS GRŪDAI 14 12
7. TITANIC 14 10
8. MIŠKO PASAKA 14 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Komanda R. Tašk.
1. NAUTICA 21 53
2. FK "JAKAI" 21 52
3. KRUOPA 20 47
4. SPARTA 21 45
5. VAKARŲ FRONTAS 21 37
6. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 19 33
7. KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA 20 32
8. FK "GRANATA" 19 22
9. FUTBOLO MOKYKLA 21 21
10. ADRIJUS 21 16
11. AGLUONA 20 15
12. MEGLARAS 20 9
13. MEMEL 20 3