SPARTA
Logotipas
Informacija
18
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
6
PRALAIMĖJIMAI
54
TAŠKAI
115 (vid. 4.79)
ĮMUŠTA
57 (vid. 2.38)
PRALEISTA
58
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Artūras MosejevasVilius ČižauskasArtūras BytautasArvydas TriznoArnoldas Liutika
42 įvarč.24 įvarč.13 įvarč.10 įvarč.6 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Artūras Mosejevas
42
0
0
Vilius Čižauskas
24
0
0
Artūras Bytautas
13
0
0
Arvydas Trizno
10
0
0
Arnoldas Liutika
6
0
0
Ramūnas Ruibys
4
1
0
Mindaugas Urbė
2
1
0
Nikolaj Beliak
2
0
0
Mindaugas Kuhlins
1
1
1
Žygimantas Dubickas
1
0
0
Paulius Štaraitis
1
0
0
Mindaugas Balnaitis
1
0
0
Mantas Mockus
1
2
0
Aleksej Archipov
0
0
0
Denis Budajev
0
0
0
Paulius Grigaitis
0
0
0
Marius Domarkas
0
0
0
Tadas Surblys
0
0
0
Pogos Karapatnian
0
0
0
Emilis Mulionis
0
0
0
Kostas Skarbalius
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Alexandr Cruselnitchii
3
0
0
Mindaugas Žemaitaitis
2
0
0
Sužaistos rungtynės (24)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-04-24
SPARTA
1:6
FK "JAKAI"
2
2017-05-02
MEMEL
2:9
SPARTA
3
2017-05-09
SPARTA
7:3
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
4
2017-05-15
VAKARŲ FRONTAS
4:3
SPARTA
5
2017-05-23
SPARTA
4:1
NAUTICA
6
2017-05-30
ADRIJUS
1:6
SPARTA
7
2017-06-06
SPARTA
5:0
AGLUONA
8
2017-06-13
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
2:1
SPARTA
9
2017-06-20
SPARTA
4:3
MEGLARAS
10
2017-06-26
KRUOPA
3:1
SPARTA
12
2017-07-04
SPARTA
9:1
FUTBOLO MOKYKLA
13
2017-07-10
FK "GRANATA"
2:3
SPARTA
14
2017-07-31
FK "JAKAI"
4:1
SPARTA
15
2017-08-02
MEMEL
2:7
SPARTA
16
2017-08-07
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
2:6
SPARTA
17
2017-08-18
SPARTA
3:1
VAKARŲ FRONTAS
18
2017-08-22
NAUTICA
7:1
SPARTA
19
2017-08-29
SPARTA
6:1
ADRIJUS
20
2017-09-04
AGLUONA
2:4
SPARTA
21
2017-09-12
SPARTA
5:1
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
22
2017-09-19
MEGLARAS
1:12
SPARTA
23
2017-09-26
SPARTA
6:2
KRUOPA
25
2017-10-03
FUTBOLO MOKYKLA
3:4
SPARTA
26
2017-10-05
SPARTA
7:3
FK "GRANATA"

Sekančios rungtynės
Table 'klff_nauja.tvarkarastis4' doesn't existTable 'klff_nauja.tvarkarastis4' doesn't exist
Turas
Data
Komanda
Komanda

Table 'klff_nauja.tvarkarastis4' doesn't exist

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 3 5
2. FK JAKAI 4 5
3. KLAIPĖDOS FM 3 4
4. LCC MOOSE FC 4 4
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 3 9
2. NAUTICA 3 9
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3 6
4. KLAIPĖDA CITY 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. KRUOPA 3 6
7. KLAIPĖDA CITY B 3 3
8. PORT MARE 3 3
9. SPARTA 3 3
10. FK VS-JONUŠAI 3 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 3 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM-1 4 10
2. FK GRANATA 4 9
3. FK GIRULIAI 3 9
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
5. FC SUOLIUKAS 4 8
6. ELVITRANSA 3 6
7. LCC MOOSE FC 3 6
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 3 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (1 ETAPAS)
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6 15
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. SPARTA 7 15
5. FK GIRULIAI 7 9
6. ELVITRANSA 6 6
7. LCC MOOSE FC 6 6
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 3
9. KLAIPĖDOS FM-2 7 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 7 18
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 18
3. PORT MARE 7 15
4. FK ŽEBENKŠTIS 7 12
5. FK GRANATA 7 9
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 6
7. FK VIENUOLIKĖ 7 4
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 7 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 21
2. KRUOPA 7 15
3. KLAIPĖDA CITY B 7 15
4. KFA AKADEMIJA 7 12
5. FC SUOLIUKAS 7 10
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 7
7. MEMEL 7 3
8. FK MOSĖDIS 7 0
KLFF partneriai