FUTBOLO MOKYKLA
Logotipas
Informacija
3
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
9
PRALAIMĖJIMAI
9
TAŠKAI
26 (vid. 2.17)
ĮMUŠTA
65 (vid. 5.42)
PRALEISTA
-39
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Deividas PojarkovasRokas AnilionisVilius ViršilasPaulius KučinskisSkirmantas Kučinskis
6 įvarč.4 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.2 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Deividas Pojarkovas
6
0
0
Rokas Anilionis
4
1
0
Vilius Viršilas
3
0
0
Paulius Kučinskis
3
0
0
Skirmantas Kučinskis
2
0
0
Justas Benikas
2
0
0
Nerijus Beresna
2
0
0
Petras Gaubys
1
0
0
Domas Stancelis
0
0
0
Arvydas Grublys
0
0
0
Tomas Andriuškevičius
0
0
0
Maksimilian Kaufmann
0
0
0
Viljamas Rimša
0
0
0
Mantas Daukšas
0
1
0
Pijus Nasvytis
0
0
0
Deividas Kubilius
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Lukas Kavaliauskas
0
0
0
Sužaistos rungtynės (12)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-04-25
FUTBOLO MOKYKLA
2:6
FK "GRANATA"
2
2017-05-02
FK "JAKAI"
8:2
FUTBOLO MOKYKLA
3
2017-05-09
FUTBOLO MOKYKLA
4:2
MEMEL
4
2017-05-16
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
5:1
FUTBOLO MOKYKLA
5
2017-05-23
FUTBOLO MOKYKLA
0:5
VAKARŲ FRONTAS
6
2017-05-30
NAUTICA
10:0
FUTBOLO MOKYKLA
7
2017-06-06
FUTBOLO MOKYKLA
1:2
ADRIJUS
8
2017-06-13
AGLUONA
1:5
FUTBOLO MOKYKLA
9
2017-06-20
FUTBOLO MOKYKLA
0:6
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
10
2017-06-27
MEGLARAS
2:5
FUTBOLO MOKYKLA
11
2017-06-30
FUTBOLO MOKYKLA
5:9
KRUOPA
12
2017-07-04
SPARTA
9:1
FUTBOLO MOKYKLA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda
14
2017-08-01
FK "GRANATA"
-
FUTBOLO MOKYKLA
15
2017-08-03
FK "JAKAI"
-
FUTBOLO MOKYKLA
16
2017-08-08
FUTBOLO MOKYKLA
-
MEMEL

Šios dienos rungtynės:
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 8 19
2. Biržų "ŠIRVĖNA" 8 19
3. Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 8 14
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 8 11
5. Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 8 10
6. Mažeikių "ATMOSFERA" 8 10
7. Kretingos "MINIJA" 8 10
8. Šiaulių "JUVENTA-99" 8 9
9. Plungės "BABRUNGAS" 8 0
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 8 20
2. Šilalės FK "ŠILALĖ" 8 18
3. Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 8 15
4. Gargždų "BANGA B" 8 14
5. Klaipėdos "SAREMA" 8 13
6. Klaipėdos "KORALAS B" 7 5
7. Klaipėdos "BALTAI" 7 4
8. Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 6 3
9. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 8 1
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. "SAREMA" 7 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 15
3. KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI 7 15
4. FC "SUOLIUKAS" 7 13
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 7
6. KRETINGOS GRŪDAI 7 6
7. MIŠKO PASAKA 7 4
8. TITANIC 7 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Komanda R. Tašk.
1. FK "JAKAI" 12 31
2. NAUTICA 12 28
3. KRUOPA 12 28
4. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 12 27
5. VAKARŲ FRONTAS 12 24
6. SPARTA 12 24
7. FK "GRANATA" 12 18
8. KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA 12 16
9. FUTBOLO MOKYKLA 12 9
10. ADRIJUS 12 8
11. AGLUONA 12 6
12. MEGLARAS 12 5
13. MEMEL 12 3