FUTBOLO MOKYKLA
Logotipas
Informacija
8
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
16
PRALAIMĖJIMAI
24
TAŠKAI
66 (vid. 2.75)
ĮMUŠTA
113 (vid. 4.71)
PRALEISTA
-47
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Deividas PojarkovasRokas AnilionisAiridas TunėvičPaulius KučinskisVilius Viršilas
15 įvarč.13 įvarč.8 įvarč.6 įvarč.5 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Deividas Pojarkovas
15
2
0
Rokas Anilionis
13
3
1
Airidas Tunėvič
8
0
0
Paulius Kučinskis
6
0
0
Vilius Viršilas
5
0
0
Justas Benikas
4
0
0
Eimantas Graželis
4
3
0
Skirmantas Kučinskis
2
0
0
Domas Stancelis
2
0
0
Nerijus Beresna
2
1
0
Petras Gaubys
1
0
0
Lukas Kavaliauskas
1
0
0
Deividas Kubilius
1
0
0
Arvydas Grublys
0
0
0
Tomas Andriuškevičius
0
0
0
Maksimilian Kaufmann
0
0
0
Viljamas Rimša
0
0
0
Mantas Daukšas
0
1
0
Pijus Nasvytis
0
0
0
Ilja Šachodko
0
0
0
Justinas Uosis
0
0
0
Edvinas Narmontas
0
1
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Mindaugas Jusis
1
0
0
Sužaistos rungtynės (24)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-04-25
FUTBOLO MOKYKLA
2:6
FK "GRANATA"
2
2017-05-02
FK "JAKAI"
8:2
FUTBOLO MOKYKLA
3
2017-05-09
FUTBOLO MOKYKLA
4:2
MEMEL
4
2017-05-16
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
5:1
FUTBOLO MOKYKLA
5
2017-05-23
FUTBOLO MOKYKLA
0:5
VAKARŲ FRONTAS
6
2017-05-30
NAUTICA
10:0
FUTBOLO MOKYKLA
7
2017-06-06
FUTBOLO MOKYKLA
1:2
ADRIJUS
8
2017-06-13
AGLUONA
1:5
FUTBOLO MOKYKLA
9
2017-06-20
FUTBOLO MOKYKLA
0:6
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
10
2017-06-27
MEGLARAS
2:5
FUTBOLO MOKYKLA
11
2017-06-30
FUTBOLO MOKYKLA
5:9
KRUOPA
12
2017-07-04
SPARTA
9:1
FUTBOLO MOKYKLA
14
2017-09-11
FK "GRANATA"
0:4
FUTBOLO MOKYKLA
15
2017-08-03
FUTBOLO MOKYKLA
4:13
FK "JAKAI"
16
2017-08-08
MEMEL
2:6
FUTBOLO MOKYKLA
17
2017-08-15
FUTBOLO MOKYKLA
3:5
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
18
2017-08-21
VAKARŲ FRONTAS
4:2
FUTBOLO MOKYKLA
19
2017-08-29
FUTBOLO MOKYKLA
2:6
NAUTICA
20
2017-09-05
ADRIJUS
2:3
FUTBOLO MOKYKLA
21
2017-09-12
FUTBOLO MOKYKLA
5:2
AGLUONA
22
2017-09-18
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
4:3
FUTBOLO MOKYKLA
23
2017-09-26
FUTBOLO MOKYKLA
5:2
MEGLARAS
24
2017-09-28
KRUOPA
4:0
FUTBOLO MOKYKLA
25
2017-10-03
FUTBOLO MOKYKLA
3:4
SPARTA

Sekančios rungtynės
Table 'klff_nauja.tvarkarastis4' doesn't existTable 'klff_nauja.tvarkarastis4' doesn't exist
Turas
Data
Komanda
Komanda

Table 'klff_nauja.tvarkarastis4' doesn't exist

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I lyga
5 turas.

21.00
KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS - FK "JAKAI-EKOAMŽIUS"
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
5 turas.

20.00
SPARTA - MEGLARAS-DANĖS PERLAS
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
5 turas.

21.00
MEMEL - FC "SUOLIUKAS"
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KLAIPĖDA CITY 5 12
3. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 4 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 4 9
5. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 4 6
6. KELPA 4 6
7. FK "ŽEBENKŠTIS" 5 3
8. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 3
9. SAREMA 4 3
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 5 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. LCC MOOSE FC 4 6
4. FC "SUOLIUKAS" 3 6
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 6
6. AGLUONA-GARANT GROUP 4 4
7. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 5 3
8. KFA AKADEMIJA-DITUVA 4 3
9. MEMEL 4 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 5 15
2. FK "GRANATA" 4 9
3. KLAIPĖDA CITY B 5 9
4. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 4 7
5. SPARTA 3 6
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 3
7. NAUTICA 4 3
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 4 1
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>