VAKARŲ FRONTAS
Logotipas
Informacija
8
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
24
TAŠKAI
31 (vid. 2.58)
ĮMUŠTA
23 (vid. 1.92)
PRALEISTA
8
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Romas StonysLinas SkipitisEdgaras JokubaitisTadas PetreikisŽilvinas Ribaltavičius
11 įvarč.8 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Romas Stonys
11
3
0
Linas Skipitis
8
0
0
Edgaras Jokubaitis
2
0
1
Tadas Petreikis
2
0
0
Žilvinas Ribaltavičius
2
0
0
Lukas Šarkauskis
2
1
0
Daivoras Genys
1
0
0
Vytautas Baltmiškis
1
0
0
Giedrius Jurevičius
1
0
0
Vaidotas Juškus
1
2
0
Edgaras Eibutis
1
0
0
Erikas Mockus
0
0
1
Marijus Eibutis
0
0
0
Domantas Bajorūnas
0
0
0
Dainius Bukantas
0
1
0
Virginijus Lapinskas
0
0
1
Dainius Žernys
0
0
0
Timuras Muravskij
0
1
0
Vaidotas Janulionis
0
0
0
Anatolijus Žmurko
0
0
0
Valarijus Žukovas
0
0
0
Arūnas Beinartas
0
0
0
Marius Vizgaila
0
0
0
Tadas Vasiliauskas
0
0
0
Mindaugas Šimkus
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Andrius Alunderis
1
0
0
Aldas Žernys
0
0
0
Artūras Šimanskis
0
0
0
Anatoly Uchaykin
0
0
0
Martynas Masiulis
0
0
0
Deividas Maciulevičius
0
0
0
Sužaistos rungtynės (12)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-04-25
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
1:2
VAKARŲ FRONTAS
2
2017-05-01
VAKARŲ FRONTAS
2:1
MEGLARAS
3
2017-05-09
KRUOPA
5:1
VAKARŲ FRONTAS
4
2017-05-15
VAKARŲ FRONTAS
4:3
SPARTA
5
2017-05-23
FUTBOLO MOKYKLA
0:5
VAKARŲ FRONTAS
6
2017-05-29
VAKARŲ FRONTAS
3:1
FK "GRANATA"
7
2017-06-05
FK "JAKAI"
2:1
VAKARŲ FRONTAS
8
2017-06-12
VAKARŲ FRONTAS
5:1
MEMEL
9
2017-06-19
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
4:1
VAKARŲ FRONTAS
11
2017-07-03
VAKARŲ FRONTAS
1:4
NAUTICA
12
2017-07-12
ADRIJUS
0:3
VAKARŲ FRONTAS
13
2017-07-10
VAKARŲ FRONTAS
3:1
AGLUONA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda
14
2017-08-01
VAKARŲ FRONTAS
-
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
15
2017-08-04
VAKARŲ FRONTAS
-
MEGLARAS
16
2017-08-07
VAKARŲ FRONTAS
-
KRUOPA

Šios dienos rungtynės:
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 8 19
2. Biržų "ŠIRVĖNA" 8 19
3. Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 8 14
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 8 11
5. Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 8 10
6. Mažeikių "ATMOSFERA" 8 10
7. Kretingos "MINIJA" 8 10
8. Šiaulių "JUVENTA-99" 8 9
9. Plungės "BABRUNGAS" 8 0
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 8 20
2. Šilalės FK "ŠILALĖ" 8 18
3. Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 8 15
4. Gargždų "BANGA B" 8 14
5. Klaipėdos "SAREMA" 8 13
6. Klaipėdos "KORALAS B" 7 5
7. Klaipėdos "BALTAI" 7 4
8. Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 6 3
9. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 8 1
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. "SAREMA" 7 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 15
3. KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI 7 15
4. FC "SUOLIUKAS" 7 13
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 7
6. KRETINGOS GRŪDAI 7 6
7. MIŠKO PASAKA 7 4
8. TITANIC 7 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Komanda R. Tašk.
1. FK "JAKAI" 12 31
2. NAUTICA 12 28
3. KRUOPA 12 28
4. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 12 27
5. VAKARŲ FRONTAS 12 24
6. SPARTA 12 24
7. FK "GRANATA" 12 18
8. KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA 12 16
9. FUTBOLO MOKYKLA 12 9
10. ADRIJUS 12 8
11. AGLUONA 12 6
12. MEGLARAS 12 5
13. MEMEL 12 3