VAKARŲ FRONTAS
Logotipas
Informacija
14
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
9
PRALAIMĖJIMAI
43
TAŠKAI
60 (vid. 2.50)
ĮMUŠTA
47 (vid. 1.96)
PRALEISTA
13
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Romas StonysLinas SkipitisEdgaras JokubaitisVytautas BaltmiškisTadas Petreikis
26 įvarč.10 įvarč.5 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Romas Stonys
26
5
0
Linas Skipitis
10
0
0
Edgaras Jokubaitis
5
0
1
Vytautas Baltmiškis
2
0
0
Tadas Petreikis
2
0
0
Žilvinas Ribaltavičius
2
0
0
Lukas Šarkauskis
2
1
0
Tadas Vasiliauskas
2
2
0
Daivoras Genys
1
0
0
Giedrius Jurevičius
1
0
0
Marijus Eibutis
1
1
0
Dainius Bukantas
1
2
0
Dainius Žernys
1
0
0
Arūnas Beinartas
1
1
0
Edgaras Eibutis
1
0
0
Erikas Mockus
0
0
1
Domantas Bajorūnas
0
0
0
Virginijus Lapinskas
0
1
1
Timuras Muravskij
0
1
0
Vaidotas Janulionis
0
0
0
Anatolijus Žmurko
0
0
0
Valarijus Žukovas
0
0
0
Marius Vizgaila
0
0
0
Mindaugas Šimkus
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Vaidotas Juškus
1
3
0
Andrius Alunderis
1
0
0
Aldas Žernys
0
0
0
Artūras Šimanskis
0
0
0
Anatoly Uchaykin
0
0
0
Martynas Masiulis
0
0
0
Deividas Maciulevičius
0
0
0
Sužaistos rungtynės (24)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-04-25
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
1:2
VAKARŲ FRONTAS
2
2017-05-01
VAKARŲ FRONTAS
2:1
MEGLARAS
3
2017-05-09
KRUOPA
5:1
VAKARŲ FRONTAS
4
2017-05-15
VAKARŲ FRONTAS
4:3
SPARTA
5
2017-05-23
FUTBOLO MOKYKLA
0:5
VAKARŲ FRONTAS
6
2017-05-29
VAKARŲ FRONTAS
3:1
FK "GRANATA"
7
2017-06-05
FK "JAKAI"
2:1
VAKARŲ FRONTAS
8
2017-06-12
VAKARŲ FRONTAS
5:1
MEMEL
9
2017-06-19
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
4:1
VAKARŲ FRONTAS
11
2017-07-03
VAKARŲ FRONTAS
1:4
NAUTICA
12
2017-07-12
ADRIJUS
0:3
VAKARŲ FRONTAS
13
2017-07-10
VAKARŲ FRONTAS
3:1
AGLUONA
14
2017-08-01
VAKARŲ FRONTAS
2:1
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
15
2017-08-04
MEGLARAS
0:2
VAKARŲ FRONTAS
16
2017-08-07
VAKARŲ FRONTAS
2:3
KRUOPA
17
2017-08-18
SPARTA
3:1
VAKARŲ FRONTAS
18
2017-08-21
VAKARŲ FRONTAS
4:2
FUTBOLO MOKYKLA
19
2017-08-28
FK "GRANATA"
2:2
VAKARŲ FRONTAS
20
2017-09-05
VAKARŲ FRONTAS
1:3
FK "JAKAI"
21
2017-09-11
MEMEL
1:3
VAKARŲ FRONTAS
22
2017-09-18
VAKARŲ FRONTAS
1:3
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
24
2017-10-03
NAUTICA
2:4
VAKARŲ FRONTAS
25
2017-09-29
VAKARŲ FRONTAS
2:3
ADRIJUS
26
2017-10-05
AGLUONA
1:5
VAKARŲ FRONTAS

Sekančios rungtynės
Table 'klff_nauja.tvarkarastis4' doesn't existTable 'klff_nauja.tvarkarastis4' doesn't exist
Turas
Data
Komanda
Komanda

Table 'klff_nauja.tvarkarastis4' doesn't exist

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I lyga
5 turas.

21.00
KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS - FK "JAKAI-EKOAMŽIUS"
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
5 turas.

20.00
SPARTA - MEGLARAS-DANĖS PERLAS
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
5 turas.

21.00
MEMEL - FC "SUOLIUKAS"
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KLAIPĖDA CITY 5 12
3. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 4 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 4 9
5. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 4 6
6. KELPA 4 6
7. FK "ŽEBENKŠTIS" 5 3
8. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 3
9. SAREMA 4 3
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 5 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. LCC MOOSE FC 4 6
4. FC "SUOLIUKAS" 3 6
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 6
6. AGLUONA-GARANT GROUP 4 4
7. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 5 3
8. KFA AKADEMIJA-DITUVA 4 3
9. MEMEL 4 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 5 15
2. FK "GRANATA" 4 9
3. KLAIPĖDA CITY B 5 9
4. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 4 7
5. SPARTA 3 6
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 3
7. NAUTICA 4 3
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 4 1
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>