NAUTICA
Logotipas
Informacija
17
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
2
PRALAIMĖJIMAI
53
TAŠKAI
96 (vid. 4.57)
ĮMUŠTA
40 (vid. 1.90)
PRALEISTA
56
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
German MichnoMantas ZubavičiusMaksim JegorovGiedrius KšanasNerijus Kosmakovas
13 įvarč.11 įvarč.9 įvarč.8 įvarč.8 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
German Michno
13
1
0
Mantas Zubavičius
11
0
0
Maksim Jegorov
9
1
0
Giedrius Kšanas
8
1
0
Nerijus Kosmakovas
8
0
0
Kiril Čiupalov
5
0
0
Mindaugas Kinčius
5
0
0
Dovydas Zakrevskij
5
1
0
Edmundas Gaigalas
4
0
1
Jonas Stonkus
4
0
0
Marius Stoukus
4
0
0
Aleksandr Vasiljev
3
0
0
Robertas Ringys
2
0
0
Andrius Kaušpėdas
2
1
0
Jurij Jeremejev
2
0
0
Jegor Kontratiuk
2
1
0
Mark Rybakov
2
0
0
Andrej Višnevskij
1
0
0
Timur Cyvaniuk
1
0
0
Deividas Gedminas
1
0
0
Renatas Mosejevas
0
0
0
Artiom Korotjich
0
1
0
Kiril Iovov
0
0
0
Aleksandr Orinka
0
0
0
Igor Metelica
0
1
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Vidas Alunderis
1
0
0
Valerij Tsifirov
1
0
0
Aleksej Ivanickij
0
0
0
Markas Šuika
0
0
0
Michail Polevanov
0
0
0
Sergej Dubrovskij
0
0
0
Edgaras Petrauskis
0
0
0
Georgijs Mavlins
0
0
0
Nikita Gatashev
0
0
0
Sužaistos rungtynės (21)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-06-22
AGLUONA
0:3
NAUTICA
2
2017-05-01
NAUTICA
2:5
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
3
2017-05-08
MEGLARAS
2:3
NAUTICA
4
2017-05-15
NAUTICA
3:1
KRUOPA
5
2017-05-23
SPARTA
4:1
NAUTICA
6
2017-05-30
NAUTICA
10:0
FUTBOLO MOKYKLA
7
2017-06-05
FK "GRANATA"
2:4
NAUTICA
8
2017-06-12
NAUTICA
7:6
FK "JAKAI"
9
2017-06-19
MEMEL
0:8
NAUTICA
10
2017-06-26
NAUTICA
1:1
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
11
2017-07-03
VAKARŲ FRONTAS
1:4
NAUTICA
13
2017-07-05
NAUTICA
5:3
ADRIJUS
14
2017-07-31
NAUTICA
6:1
AGLUONA
16
2017-08-08
NAUTICA
3:1
MEGLARAS
17
2017-08-14
KRUOPA
2:4
NAUTICA
18
2017-08-22
NAUTICA
7:1
SPARTA
19
2017-08-29
FUTBOLO MOKYKLA
2:6
NAUTICA
20
2017-08-03
NAUTICA
6:4
FK "GRANATA"
21
2017-09-11
FK "JAKAI"
0:1
NAUTICA
22
2017-09-19
NAUTICA
9:1
MEMEL
26
2017-09-13
ADRIJUS
3:3
NAUTICA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda
15
2017-10-06
NAUTICA
-
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
23
2017-09-26
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
-
NAUTICA
25
2017-10-03
NAUTICA
-
VAKARŲ FRONTAS

Šios dienos rungtynės:
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės - 16 turas.

14.00
Klaipėdos "ATLANTAS B" - Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo stadi
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės - 14 turas.

14.00
Šilalės FK "ŠILALĖ" - Gargždų "BANGA B"
Šilalės miesto stadionas
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 14 35
2. Biržų "ŠIRVĖNA" 14 26
3. Kretingos "MINIJA" 15 25
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 14 24
5. Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 14 22
6. Mažeikių "ATMOSFERA" 14 17
7. Šiaulių "JUVENTA-99" 14 16
8. Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 14 15
9. Plungės "BABRUNGAS" 15 0
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 13 30
2. Gargždų "BANGA B" 15 30
3. Šilalės FK "ŠILALĖ" 11 27
4. Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 11 19
5. Klaipėdos "SAREMA" 12 16
6. Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 11 13
7. Klaipėdos "KORALAS B" 12 8
8. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 12 4
9. Klaipėdos "BALTAI" 11 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 14 36
2. KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI 14 31
3. "SAREMA" 14 28
4. FC "SUOLIUKAS" 14 26
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 17
6. KRETINGOS GRŪDAI 14 12
7. TITANIC 14 10
8. MIŠKO PASAKA 14 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Komanda R. Tašk.
1. NAUTICA 21 53
2. FK "JAKAI" 21 52
3. KRUOPA 20 47
4. SPARTA 21 45
5. VAKARŲ FRONTAS 21 37
6. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 19 33
7. KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA 20 32
8. FK "GRANATA" 19 22
9. FUTBOLO MOKYKLA 21 21
10. ADRIJUS 21 16
11. AGLUONA 20 15
12. MEGLARAS 20 9
13. MEMEL 20 3