NAUTICA
Logotipas
Informacija
9
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
2
PRALAIMĖJIMAI
28
TAŠKAI
51 (vid. 4.25)
ĮMUŠTA
25 (vid. 2.08)
PRALEISTA
26
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
German MichnoGiedrius KšanasMantas ZubavičiusJonas StonkusMindaugas Kinčius
11 įvarč.8 įvarč.7 įvarč.4 įvarč.3 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
German Michno
11
1
0
Giedrius Kšanas
8
0
0
Mantas Zubavičius
7
0
0
Jonas Stonkus
4
0
0
Mindaugas Kinčius
3
0
0
Dovydas Zakrevskij
3
1
0
Marius Stoukus
3
0
0
Edmundas Gaigalas
2
0
0
Kiril Čiupalov
2
0
0
Jurij Jeremejev
2
0
0
Andrej Višnevskij
1
0
0
Robertas Ringys
1
0
0
Timur Cyvaniuk
1
0
0
Aleksandr Vasiljev
1
0
0
Vidas Alunderis
1
0
0
Renatas Mosejevas
0
0
0
Artiom Korotjich
0
0
0
Kiril Iovov
0
0
0
Markas Šuika
0
0
0
Sergej Dubrovskij
0
0
0
Aleksandr Orinka
0
0
0
Igor Metelica
0
1
0
Deividas Gedminas
0
0
0
Andrius Kaušpėdas
0
0
0
Georgijs Mavlins
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Aleksej Ivanickij
0
0
0
Michail Polevanov
0
0
0
Edgaras Petrauskis
0
0
0
Sužaistos rungtynės (12)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-06-22
AGLUONA
0:3
NAUTICA
2
2017-05-01
NAUTICA
2:5
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
3
2017-05-08
MEGLARAS
2:3
NAUTICA
4
2017-05-15
NAUTICA
3:1
KRUOPA
5
2017-05-23
SPARTA
4:1
NAUTICA
6
2017-05-30
NAUTICA
10:0
FUTBOLO MOKYKLA
7
2017-06-05
FK "GRANATA"
2:4
NAUTICA
8
2017-06-12
NAUTICA
7:6
FK "JAKAI"
9
2017-06-19
MEMEL
0:8
NAUTICA
10
2017-06-26
NAUTICA
1:1
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
11
2017-07-03
VAKARŲ FRONTAS
1:4
NAUTICA
13
2017-07-05
NAUTICA
5:3
ADRIJUS

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda
14
2017-07-31
NAUTICA
-
AGLUONA
15
2017-08-03
NAUTICA
-
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
16
2017-08-08
NAUTICA
-
MEGLARAS

Šios dienos rungtynės:
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 8 19
2. Biržų "ŠIRVĖNA" 8 19
3. Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 8 14
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 8 11
5. Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 8 10
6. Mažeikių "ATMOSFERA" 8 10
7. Kretingos "MINIJA" 8 10
8. Šiaulių "JUVENTA-99" 8 9
9. Plungės "BABRUNGAS" 8 0
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 8 20
2. Šilalės FK "ŠILALĖ" 8 18
3. Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 8 15
4. Gargždų "BANGA B" 8 14
5. Klaipėdos "SAREMA" 8 13
6. Klaipėdos "KORALAS B" 7 5
7. Klaipėdos "BALTAI" 7 4
8. Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 6 3
9. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 8 1
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. "SAREMA" 7 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 15
3. KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI 7 15
4. FC "SUOLIUKAS" 7 13
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 7
6. KRETINGOS GRŪDAI 7 6
7. MIŠKO PASAKA 7 4
8. TITANIC 7 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Komanda R. Tašk.
1. FK "JAKAI" 12 31
2. NAUTICA 12 28
3. KRUOPA 12 28
4. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 12 27
5. VAKARŲ FRONTAS 12 24
6. SPARTA 12 24
7. FK "GRANATA" 12 18
8. KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA 12 16
9. FUTBOLO MOKYKLA 12 9
10. ADRIJUS 12 8
11. AGLUONA 12 6
12. MEGLARAS 12 5
13. MEMEL 12 3