AGLUONA
Logotipas
Informacija
1
PERGALĖS
3
LYGIOSIOS
8
PRALAIMĖJIMAI
6
TAŠKAI
16 (vid. 1.33)
ĮMUŠTA
43 (vid. 3.58)
PRALEISTA
-27
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Tomas PetraškaVytautas ZablockisRaimondas DragūnasVidmantas KemzūraIvan Bozok
5 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.2 įvarč.1 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Tomas Petraška
5
0
0
Vytautas Zablockis
3
0
0
Raimondas Dragūnas
3
0
0
Vidmantas Kemzūra
2
0
0
Ivan Bozok
1
0
0
Valdas Valančius
1
0
0
Eimantas Šeškevičius
0
0
0
Mindaugas Liutkus
0
1
0
Dominykas Liutkus
0
1
0
Mindaugas Jasas
0
0
0
Aurimas Stripinis
0
0
0
Andrius Nekrevičius
0
0
0
Vidmantas Palubinskas
0
2
0
Vitalis Bieliauskas
0
0
0
Andrius Ivanovas
0
0
0
Jevgenij Slugin
0
0
0
Matas Savickis
0
0
0
Lukas Šiaulytis
0
0
0
Ignas Kvedaras
0
0
0
Tadas Jakas
0
0
0
Andrėjus Pancerevas
0
0
0
Gintaras Girdžiūnas
0
0
0
Deividas Karmonas
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Marius Vizgaila
0
0
0
Gustas Gumbaravičius
0
0
0
Lukas Nedzinskas
0
0
0
Sužaistos rungtynės (12)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-06-22
AGLUONA
0:3
NAUTICA
2
2017-05-02
ADRIJUS
2:2
AGLUONA
4
2017-05-16
AGLUONA
0:3
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
5
2017-05-22
MEGLARAS
3:3
AGLUONA
6
2017-05-29
AGLUONA
2:7
KRUOPA
7
2017-06-06
SPARTA
5:0
AGLUONA
8
2017-06-13
AGLUONA
1:5
FUTBOLO MOKYKLA
9
2017-06-20
FK "GRANATA"
3:2
AGLUONA
10
2017-06-27
AGLUONA
1:7
FK "JAKAI"
11
2017-06-30
MEMEL
1:2
AGLUONA
12
2017-07-04
AGLUONA
2:2
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
13
2017-07-10
VAKARŲ FRONTAS
3:1
AGLUONA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda
14
2017-07-31
NAUTICA
-
AGLUONA
15
2017-08-02
AGLUONA
-
ADRIJUS

Šios dienos rungtynės:
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 8 19
2. Biržų "ŠIRVĖNA" 8 19
3. Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 8 14
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 8 11
5. Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 8 10
6. Mažeikių "ATMOSFERA" 8 10
7. Kretingos "MINIJA" 8 10
8. Šiaulių "JUVENTA-99" 8 9
9. Plungės "BABRUNGAS" 8 0
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 8 20
2. Šilalės FK "ŠILALĖ" 8 18
3. Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 8 15
4. Gargždų "BANGA B" 8 14
5. Klaipėdos "SAREMA" 8 13
6. Klaipėdos "KORALAS B" 7 5
7. Klaipėdos "BALTAI" 7 4
8. Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 6 3
9. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 8 1
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. "SAREMA" 7 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 15
3. KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI 7 15
4. FC "SUOLIUKAS" 7 13
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 7
6. KRETINGOS GRŪDAI 7 6
7. MIŠKO PASAKA 7 4
8. TITANIC 7 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Komanda R. Tašk.
1. FK "JAKAI" 12 31
2. NAUTICA 12 28
3. KRUOPA 12 28
4. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 12 27
5. VAKARŲ FRONTAS 12 24
6. SPARTA 12 24
7. FK "GRANATA" 12 18
8. KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA 12 16
9. FUTBOLO MOKYKLA 12 9
10. ADRIJUS 12 8
11. AGLUONA 12 6
12. MEGLARAS 12 5
13. MEMEL 12 3