AGLUONA
Logotipas
Informacija
4
PERGALĖS
3
LYGIOSIOS
13
PRALAIMĖJIMAI
15
TAŠKAI
36 (vid. 1.80)
ĮMUŠTA
78 (vid. 3.90)
PRALEISTA
-42
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Tomas PetraškaRaimondas DragūnasVytautas ZablockisVidmantas KemzūraEimantas Šeškevičius
9 įvarč.7 įvarč.5 įvarč.3 įvarč.2 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Tomas Petraška
9
0
0
Raimondas Dragūnas
7
0
0
Vytautas Zablockis
5
0
0
Vidmantas Kemzūra
3
0
0
Eimantas Šeškevičius
2
0
0
Rolandas Rudzevičius
2
0
0
Renaldas Ševčenko
2
1
0
Ivan Bozok
1
0
0
Dominykas Liutkus
1
1
0
Andrius Nekrevičius
1
0
0
Valdas Valančius
1
0
0
Andrius Ivanovas
1
0
0
Mindaugas Liutkus
0
1
0
Mindaugas Jasas
0
0
0
Aurimas Stripinis
0
0
0
Vidmantas Palubinskas
0
2
0
Vitalis Bieliauskas
0
0
0
Jevgenij Slugin
0
0
0
Matas Savickis
0
0
0
Lukas Šiaulytis
0
0
0
Ignas Kvedaras
0
0
0
Tadas Jakas
0
0
0
Andrėjus Pancerevas
0
0
0
Gintaras Girdžiūnas
0
0
0
Deividas Karmonas
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Marius Vizgaila
0
0
0
Gustas Gumbaravičius
0
0
0
Lukas Nedzinskas
0
0
0
Sužaistos rungtynės (20)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-06-22
AGLUONA
0:3
NAUTICA
2
2017-05-02
ADRIJUS
2:2
AGLUONA
4
2017-05-16
AGLUONA
0:3
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
5
2017-05-22
MEGLARAS
3:3
AGLUONA
6
2017-05-29
AGLUONA
2:7
KRUOPA
7
2017-06-06
SPARTA
5:0
AGLUONA
8
2017-06-13
AGLUONA
1:5
FUTBOLO MOKYKLA
9
2017-06-20
FK "GRANATA"
3:2
AGLUONA
10
2017-06-27
AGLUONA
1:7
FK "JAKAI"
11
2017-06-30
MEMEL
1:2
AGLUONA
12
2017-07-04
AGLUONA
2:2
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
13
2017-07-10
VAKARŲ FRONTAS
3:1
AGLUONA
14
2017-07-31
NAUTICA
6:1
AGLUONA
15
2017-08-03
AGLUONA
4:3
ADRIJUS
18
2017-08-22
AGLUONA
3:1
MEGLARAS
19
2017-08-28
KRUOPA
7:3
AGLUONA
20
2017-09-04
AGLUONA
2:4
SPARTA
21
2017-09-12
FUTBOLO MOKYKLA
5:2
AGLUONA
22
2017-09-19
AGLUONA
4:3
FK "GRANATA"
23
2017-08-07
FK "JAKAI"
6:1
AGLUONA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda
17
2017-09-25
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
-
AGLUONA
24
2017-09-28
AGLUONA
-
MEMEL
25
2017-10-02
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
-
AGLUONA
26
2017-10-05
AGLUONA
-
VAKARŲ FRONTAS

Šios dienos rungtynės:
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės - 16 turas.

14.00
Klaipėdos "ATLANTAS B" - Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo stadi
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės - 14 turas.

14.00
Šilalės FK "ŠILALĖ" - Gargždų "BANGA B"
Šilalės miesto stadionas
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 14 35
2. Biržų "ŠIRVĖNA" 14 26
3. Kretingos "MINIJA" 15 25
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 14 24
5. Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 14 22
6. Mažeikių "ATMOSFERA" 14 17
7. Šiaulių "JUVENTA-99" 14 16
8. Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 14 15
9. Plungės "BABRUNGAS" 15 0
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 13 30
2. Gargždų "BANGA B" 15 30
3. Šilalės FK "ŠILALĖ" 11 27
4. Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 11 19
5. Klaipėdos "SAREMA" 12 16
6. Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 11 13
7. Klaipėdos "KORALAS B" 12 8
8. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 12 4
9. Klaipėdos "BALTAI" 11 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 14 36
2. KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI 14 31
3. "SAREMA" 14 28
4. FC "SUOLIUKAS" 14 26
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 17
6. KRETINGOS GRŪDAI 14 12
7. TITANIC 14 10
8. MIŠKO PASAKA 14 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Komanda R. Tašk.
1. NAUTICA 21 53
2. FK "JAKAI" 21 52
3. KRUOPA 20 47
4. SPARTA 21 45
5. VAKARŲ FRONTAS 21 37
6. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 19 33
7. KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA 20 32
8. FK "GRANATA" 19 22
9. FUTBOLO MOKYKLA 21 21
10. ADRIJUS 21 16
11. AGLUONA 20 15
12. MEGLARAS 20 9
13. MEMEL 20 3