ADRIJUS
Logotipas
Informacija
4
PERGALĖS
4
LYGIOSIOS
13
PRALAIMĖJIMAI
16
TAŠKAI
31 (vid. 1.48)
ĮMUŠTA
63 (vid. 3.00)
PRALEISTA
-32
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Dovydas ŠaulysVilius JurčiusRomualdas ŽukauskasArtūras GrinčikasElvinas Rindzevičius
9 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Dovydas Šaulys
9
0
0
Vilius Jurčius
3
1
0
Romualdas Žukauskas
3
0
0
Artūras Grinčikas
3
2
0
Elvinas Rindzevičius
3
1
0
Arvydas Urbonas
2
1
0
Saulius Nemanius
2
0
0
Dainius Žvirblis
2
0
0
Valentinas Rumiancevas
1
2
1
Rokas Rakevičius
1
0
0
Gediminas Žalys
1
0
0
Edgaras Voitechovskis
1
1
0
Mindaugas Blagnis
0
0
0
Audrius Sutkus
0
0
0
Dmitrij Šiškin
0
0
0
Andrius Urbonas
0
0
0
Mindaugas Vaišys
0
0
0
Vidas Venckūnas
0
0
0
Erikas Tolcejevas
0
0
0
Arnas Tolcejevas
0
0
0
Andrius Steponaitis
0
0
0
Arimantas Mikaločius
0
1
0
Dainius Šablinskas
0
0
0
Deividas Valiulis
0
0
0
Ovidijus Šoparas
0
0
0
Valdas Bulvydas
0
0
0
Arūnas Balčiūnas
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Karolis Stirbys
0
0
0
Sužaistos rungtynės (21)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
2
2017-05-02
ADRIJUS
2:2
AGLUONA
3
2017-05-09
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
1:0
ADRIJUS
4
2017-05-16
ADRIJUS
2:1
MEGLARAS
5
2017-05-22
KRUOPA
3:0
ADRIJUS
6
2017-05-30
ADRIJUS
1:6
SPARTA
7
2017-06-06
FUTBOLO MOKYKLA
1:2
ADRIJUS
8
2017-06-12
ADRIJUS
1:3
FK "GRANATA"
9
2017-06-19
FK "JAKAI"
5:2
ADRIJUS
10
2017-06-26
ADRIJUS
1:2
MEMEL
11
2017-06-29
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
1:1
ADRIJUS
12
2017-07-12
ADRIJUS
0:3
VAKARŲ FRONTAS
13
2017-07-05
NAUTICA
5:3
ADRIJUS
15
2017-08-03
AGLUONA
4:3
ADRIJUS
16
2017-08-08
ADRIJUS
3:2
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
17
2017-08-15
MEGLARAS
1:1
ADRIJUS
18
2017-08-21
ADRIJUS
0:4
KRUOPA
19
2017-08-29
SPARTA
6:1
ADRIJUS
20
2017-09-05
ADRIJUS
2:3
FUTBOLO MOKYKLA
21
2017-08-01
FK "GRANATA"
1:3
ADRIJUS
22
2017-09-18
ADRIJUS
0:6
FK "JAKAI"
26
2017-09-13
ADRIJUS
3:3
NAUTICA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda
23
2017-09-25
MEMEL
-
ADRIJUS
24
2017-09-28
VAKARŲ FRONTAS
-
ADRIJUS
24
2017-09-29
ADRIJUS
-
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA

Šios dienos rungtynės:
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės - 16 turas.

14.00
Klaipėdos "ATLANTAS B" - Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo stadi
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės - 14 turas.

14.00
Šilalės FK "ŠILALĖ" - Gargždų "BANGA B"
Šilalės miesto stadionas
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 14 35
2. Biržų "ŠIRVĖNA" 14 26
3. Kretingos "MINIJA" 15 25
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 14 24
5. Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 14 22
6. Mažeikių "ATMOSFERA" 14 17
7. Šiaulių "JUVENTA-99" 14 16
8. Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 14 15
9. Plungės "BABRUNGAS" 15 0
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 13 30
2. Gargždų "BANGA B" 15 30
3. Šilalės FK "ŠILALĖ" 11 27
4. Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 11 19
5. Klaipėdos "SAREMA" 12 16
6. Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 11 13
7. Klaipėdos "KORALAS B" 12 8
8. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 12 4
9. Klaipėdos "BALTAI" 11 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 14 36
2. KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI 14 31
3. "SAREMA" 14 28
4. FC "SUOLIUKAS" 14 26
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 17
6. KRETINGOS GRŪDAI 14 12
7. TITANIC 14 10
8. MIŠKO PASAKA 14 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Komanda R. Tašk.
1. NAUTICA 21 53
2. FK "JAKAI" 21 52
3. KRUOPA 20 47
4. SPARTA 21 45
5. VAKARŲ FRONTAS 21 37
6. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 19 33
7. KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA 20 32
8. FK "GRANATA" 19 22
9. FUTBOLO MOKYKLA 21 21
10. ADRIJUS 21 16
11. AGLUONA 20 15
12. MEGLARAS 20 9
13. MEMEL 20 3