ADRIJUS
Logotipas
Informacija
6
PERGALĖS
4
LYGIOSIOS
14
PRALAIMĖJIMAI
22
TAŠKAI
41 (vid. 1.71)
ĮMUŠTA
71 (vid. 2.96)
PRALEISTA
-30
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Dovydas ŠaulysVilius JurčiusRomualdas ŽukauskasArvydas UrbonasArtūras Grinčikas
12 įvarč.6 įvarč.5 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Dovydas Šaulys
12
0
0
Vilius Jurčius
6
1
0
Romualdas Žukauskas
5
0
0
Arvydas Urbonas
3
1
0
Artūras Grinčikas
3
2
0
Elvinas Rindzevičius
3
1
0
Saulius Nemanius
2
0
0
Dainius Žvirblis
2
0
0
Valentinas Rumiancevas
1
2
1
Rokas Rakevičius
1
0
0
Gediminas Žalys
1
0
0
Audrius Sutkus
1
0
0
Edgaras Voitechovskis
1
1
0
Mindaugas Blagnis
0
0
0
Dmitrij Šiškin
0
0
0
Andrius Urbonas
0
0
0
Mindaugas Vaišys
0
0
0
Vidas Venckūnas
0
0
0
Erikas Tolcejevas
0
0
0
Arnas Tolcejevas
0
0
0
Andrius Steponaitis
0
0
0
Arimantas Mikaločius
0
1
0
Dainius Šablinskas
0
0
0
Deividas Valiulis
0
0
0
Ovidijus Šoparas
0
0
0
Valdas Bulvydas
0
0
0
Arūnas Balčiūnas
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Karolis Stirbys
0
0
0
Sužaistos rungtynės (24)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
2
2017-05-02
ADRIJUS
2:2
AGLUONA
3
2017-05-09
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
1:0
ADRIJUS
4
2017-05-16
ADRIJUS
2:1
MEGLARAS
5
2017-05-22
KRUOPA
3:0
ADRIJUS
6
2017-05-30
ADRIJUS
1:6
SPARTA
7
2017-06-06
FUTBOLO MOKYKLA
1:2
ADRIJUS
8
2017-06-12
ADRIJUS
1:3
FK "GRANATA"
9
2017-06-19
FK "JAKAI"
5:2
ADRIJUS
10
2017-06-26
ADRIJUS
1:2
MEMEL
11
2017-06-29
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
1:1
ADRIJUS
12
2017-07-12
ADRIJUS
0:3
VAKARŲ FRONTAS
13
2017-07-05
NAUTICA
5:3
ADRIJUS
15
2017-08-03
AGLUONA
4:3
ADRIJUS
16
2017-08-08
ADRIJUS
3:2
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
17
2017-08-15
MEGLARAS
1:1
ADRIJUS
18
2017-08-21
ADRIJUS
0:4
KRUOPA
19
2017-08-29
SPARTA
6:1
ADRIJUS
20
2017-09-05
ADRIJUS
2:3
FUTBOLO MOKYKLA
21
2017-08-01
FK "GRANATA"
1:3
ADRIJUS
22
2017-09-18
ADRIJUS
0:6
FK "JAKAI"
23
2017-09-25
MEMEL
2:5
ADRIJUS
24
2017-09-29
ADRIJUS
2:4
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
25
2017-09-29
VAKARŲ FRONTAS
2:3
ADRIJUS
26
2017-09-13
ADRIJUS
3:3
NAUTICA

Sekančios rungtynės
Table 'klff_nauja.tvarkarastis4' doesn't existTable 'klff_nauja.tvarkarastis4' doesn't exist
Turas
Data
Komanda
Komanda

Table 'klff_nauja.tvarkarastis4' doesn't exist

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I lyga
5 turas.

21.00
KRANTONA - FK "ŽEBENKŠTIS"
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
5 turas.

20.00
KRUOPA - ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
5 turas.

21.00
EDM STATYBA-SENDVARIS - KFA AKADEMIJA-DITUVA
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. KLAIPĖDA CITY 4 12
3. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 4 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 4 6
6. KELPA 3 3
7. FK "ŽEBENKŠTIS" 4 3
8. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 3
9. SAREMA 4 3
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 4 12
2. KRUOPA 3 9
3. LCC MOOSE FC 4 6
4. FC "SUOLIUKAS" 3 6
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 6
6. AGLUONA-GARANT GROUP 3 4
7. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 4 3
8. MEMEL 4 1
9. KFA AKADEMIJA-DITUVA 3 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 4 12
2. FK "GRANATA" 4 9
3. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 4 7
4. SPARTA 3 6
5. KLAIPĖDA CITY B 4 6
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 3
7. NAUTICA 3 3
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 4 1
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 3 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>