MEMEL
Logotipas
Informacija
1
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
19
PRALAIMĖJIMAI
3
TAŠKAI
26 (vid. 1.30)
ĮMUŠTA
102 (vid. 5.10)
PRALEISTA
-76
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Roman FokinEduard GaršanovArtur UstinovRomanas GudlekisDainius Dikun
5 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Roman Fokin
5
0
0
Eduard Garšanov
5
0
0
Artur Ustinov
4
0
0
Romanas Gudlekis
3
0
0
Dainius Dikun
3
0
0
Viktoras Prudnikovas
2
0
0
Aleksandr Safonov
2
0
0
Kęstas Ruzgys
1
0
0
Viačeslav Piagaj
1
1
0
Valera Aliakin
0
1
0
Viktor Kukšinov
0
0
0
Vitalij Liubarskij
0
0
0
Raimondas Varnas
0
0
0
Vitaij Čerkesas
0
1
0
Stasys Dacys
0
0
0
Bin Xie
0
0
0
Martynas Širvinskas
0
1
0
Herikas Bočkus
0
0
0
Rafael Mesropyan
0
0
0
Viktor Kuzin
0
0
0
Marius Renkė
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Ignas Kvedaras
0
0
0
Ivan Krivko
0
0
0
Sužaistos rungtynės (20)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-04-24
KRUOPA
8:0
MEMEL
2
2017-05-02
MEMEL
2:9
SPARTA
3
2017-05-09
FUTBOLO MOKYKLA
4:2
MEMEL
4
2017-05-15
MEMEL
2:3
FK "GRANATA"
5
2017-05-22
FK "JAKAI"
7:2
MEMEL
7
2017-06-06
MEMEL
0:6
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
8
2017-06-12
VAKARŲ FRONTAS
5:1
MEMEL
9
2017-06-19
MEMEL
0:8
NAUTICA
10
2017-06-26
ADRIJUS
1:2
MEMEL
11
2017-06-30
MEMEL
1:2
AGLUONA
12
2017-07-04
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
4:2
MEMEL
13
2017-07-11
MEMEL
0:3
MEGLARAS
14
2017-07-31
MEMEL
1:5
KRUOPA
15
2017-08-02
MEMEL
2:7
SPARTA
16
2017-08-08
MEMEL
2:6
FUTBOLO MOKYKLA
17
2017-08-14
FK "GRANATA"
4:1
MEMEL
18
2017-08-21
MEMEL
2:5
FK "JAKAI"
20
2017-09-04
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
3:2
MEMEL
21
2017-09-11
MEMEL
1:3
VAKARŲ FRONTAS
22
2017-09-19
NAUTICA
9:1
MEMEL

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda
23
2017-09-25
MEMEL
-
ADRIJUS
24
2017-09-28
AGLUONA
-
MEMEL
25
2017-10-02
MEMEL
-
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
26
2017-10-05
MEGLARAS
-
MEMEL

Šios dienos rungtynės:
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės - 16 turas.

14.00
Klaipėdos "ATLANTAS B" - Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo stadi
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės - 14 turas.

14.00
Šilalės FK "ŠILALĖ" - Gargždų "BANGA B"
Šilalės miesto stadionas
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 14 35
2. Biržų "ŠIRVĖNA" 14 26
3. Kretingos "MINIJA" 15 25
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 14 24
5. Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 14 22
6. Mažeikių "ATMOSFERA" 14 17
7. Šiaulių "JUVENTA-99" 14 16
8. Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 14 15
9. Plungės "BABRUNGAS" 15 0
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 13 30
2. Gargždų "BANGA B" 15 30
3. Šilalės FK "ŠILALĖ" 11 27
4. Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 11 19
5. Klaipėdos "SAREMA" 12 16
6. Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 11 13
7. Klaipėdos "KORALAS B" 12 8
8. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 12 4
9. Klaipėdos "BALTAI" 11 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 14 36
2. KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI 14 31
3. "SAREMA" 14 28
4. FC "SUOLIUKAS" 14 26
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 17
6. KRETINGOS GRŪDAI 14 12
7. TITANIC 14 10
8. MIŠKO PASAKA 14 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Komanda R. Tašk.
1. NAUTICA 21 53
2. FK "JAKAI" 21 52
3. KRUOPA 20 47
4. SPARTA 21 45
5. VAKARŲ FRONTAS 21 37
6. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 19 33
7. KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA 20 32
8. FK "GRANATA" 19 22
9. FUTBOLO MOKYKLA 21 21
10. ADRIJUS 21 16
11. AGLUONA 20 15
12. MEGLARAS 20 9
13. MEMEL 20 3