MEMEL
Logotipas
Informacija
1
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
11
PRALAIMĖJIMAI
3
TAŠKAI
14 (vid. 1.17)
ĮMUŠTA
60 (vid. 5.00)
PRALEISTA
-46
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Roman FokinArtur UstinovRomanas GudlekisEduard GaršanovViktoras Prudnikovas
5 įvarč.3 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.1 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Roman Fokin
5
0
0
Artur Ustinov
3
0
0
Romanas Gudlekis
2
0
0
Eduard Garšanov
2
0
0
Viktoras Prudnikovas
1
0
0
Viačeslav Piagaj
1
0
0
Valera Aliakin
0
1
0
Viktor Kukšinov
0
0
0
Vitalij Liubarskij
0
0
0
Raimondas Varnas
0
0
0
Vitaij Čerkesas
0
1
0
Kęstas Ruzgys
0
0
0
Stasys Dacys
0
0
0
Aleksandr Safonov
0
0
0
Bin Xie
0
0
0
Martynas Širvinskas
0
1
0
Herikas Bočkus
0
0
0
Rafael Mesropyan
0
0
0
Viktor Kuzin
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Ignas Kvedaras
0
0
0
Ivan Krivko
0
0
0
Sužaistos rungtynės (12)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-04-24
KRUOPA
8:0
MEMEL
2
2017-05-02
MEMEL
2:9
SPARTA
3
2017-05-09
FUTBOLO MOKYKLA
4:2
MEMEL
4
2017-05-15
MEMEL
2:3
FK "GRANATA"
5
2017-05-22
FK "JAKAI"
7:2
MEMEL
7
2017-06-06
MEMEL
0:6
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
8
2017-06-12
VAKARŲ FRONTAS
5:1
MEMEL
9
2017-06-19
MEMEL
0:8
NAUTICA
10
2017-06-26
ADRIJUS
1:2
MEMEL
11
2017-06-30
MEMEL
1:2
AGLUONA
12
2017-07-04
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
4:2
MEMEL
13
2017-07-11
MEMEL
0:3
MEGLARAS

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda
14
2017-07-31
MEMEL
-
KRUOPA
15
2017-08-02
MEMEL
-
SPARTA
16
2017-08-08
FUTBOLO MOKYKLA
-
MEMEL

Šios dienos rungtynės:
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 8 19
2. Biržų "ŠIRVĖNA" 8 19
3. Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 8 14
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 8 11
5. Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 8 10
6. Mažeikių "ATMOSFERA" 8 10
7. Kretingos "MINIJA" 8 10
8. Šiaulių "JUVENTA-99" 8 9
9. Plungės "BABRUNGAS" 8 0
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 8 20
2. Šilalės FK "ŠILALĖ" 8 18
3. Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 8 15
4. Gargždų "BANGA B" 8 14
5. Klaipėdos "SAREMA" 8 13
6. Klaipėdos "KORALAS B" 7 5
7. Klaipėdos "BALTAI" 7 4
8. Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 6 3
9. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 8 1
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. "SAREMA" 7 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 15
3. KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI 7 15
4. FC "SUOLIUKAS" 7 13
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 7
6. KRETINGOS GRŪDAI 7 6
7. MIŠKO PASAKA 7 4
8. TITANIC 7 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Komanda R. Tašk.
1. FK "JAKAI" 12 31
2. NAUTICA 12 28
3. KRUOPA 12 28
4. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 12 27
5. VAKARŲ FRONTAS 12 24
6. SPARTA 12 24
7. FK "GRANATA" 12 18
8. KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA 12 16
9. FUTBOLO MOKYKLA 12 9
10. ADRIJUS 12 8
11. AGLUONA 12 6
12. MEGLARAS 12 5
13. MEMEL 12 3