2017-05-02, 2 turas.
Vieta: Mažoji d. d. aikštėTeisėjai: Kevinas Drungilas
MEMEL 2:9 SPARTA
(1:6)
MEMEL
Rungtynių eiga
SPARTA
Stasys Dacys
Valera Aliakin
Viktor Kukšinov
Romanas Gudlekis
Vitalij Liubarskij
Viktoras Prudnikovas
Artur Ustinov
Raimondas Varnas
Vitalij Čerkesas
Kęstas Ruzgys
Roman Fokin
Aleksandr Safonov
Bin Xie
Eduard Garšanov
Rafael Mesropyan
2 min. 0:1
Artūras Mosejevas
3 min. 0:2
Vilius Čižauskas
Įvartis į savo vartus
5 min. 0:3
Viktoras Prudnikovas
6 min. 1:3
12 min. 1:4
Arnoldas Liutika
14 min. 1:5
Arnoldas Liutika
19 min. 1:6
Vilius Čižauskas
Eduard Garšanov
41 min. 2:6
48 min. 2:7
Artūras Mosejevas
49 min. 2:8
Artūras Bytautas
58 min. 2:9
Artūras Mosejevas
Aleksej Archipov
Arvydas Trizno
Artūras Bytautas
Artūras Mosejevas
Mindaugas Kuhlins
Mindaugas Urbė
Vilius Čižauskas
Paulius Štaraitis
Mantas Mockus
Arnoldas Liutika

Nuobaudos
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.15
ELVITRANSA - KLAIPĖDOS FM-2
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.15
SPARTA - FK VS-JONUŠAI
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SPARTA 4 12
2. KLAIPĖDA CITY 4 9
3. FK VS-JONUŠAI 3 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. FK GIRULIAI 3 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 4 9
3. FK ŽEBENKŠTIS 5 9
4. FK GRANATA 4 6
5. PORT MARE 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 5 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 5 7
5. MEMEL 4 3
6. KFA AKADEMIJA 4 3
7. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
8. FK MOSĖDIS 4 0
KLFF partneriai