2017-06-20, 9 turas.
Vieta: Mažoji d. d. aikštėTeisėjai: Ernestas Kemėža
FK "GRANATA" 3:2 AGLUONA
(0:2)
FK "GRANATA"
Rungtynių eiga
AGLUONA
Linas Kokanskas
Evaldas Misiūnas
Marius Lotužis
Tomas Aleksandravičius
Karolis Jocys
Artūras Jakovenka
Šarūnas Badaras
Ramūnas Gracas
Arūnas Gaudiešius
Dmitrij Šurajev
Harijus Uselis
21 min. 0:1
(10 m.)
Tomas Petraška
23 min. 0:2
Raimondas Dragūnas
Arūnas Gaudiešius
44 min. 1:2
Artūras Jakovenka
55 min. 2:2
(10 m.)
Harijus Uselis
60 min. 3:2
Aurimas Stripinis
Eimantas Šeškevičius
Tomas Petraška
Mindaugas Liutkus
Dominykas Liutkus
Vidmantas Kemzūra
Vytautas Zablockis
Vidmantas Palubinskas
Raimondas Dragūnas
Ignas Kvedaras

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Mindaugas Liutkus.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės:
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės -
6 turas.

20.15
Klaipėdos "ATLANTAS B" - Klaipėdos FK "GRANATA"
Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas (Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
19 turas.

19.00
FOTOAPARATAS.LT - TITANIC-KFA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
19 turas.

20.05
KRUOPA - MEGLARAS
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 pirmenybės
19 turas.

21.10
KLAIPĖDOS UOSTAS - ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 6 18
2. Klaipėdos "SAREMA" 8 18
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 9 9
4. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 8 9
5. Klaipėdos "ATLANTAS B" 2 6
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 7 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 18 47
2. KLAIPĖDA CITY 19 44
3. FC "SUOLIUKAS" 18 40
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 17 39
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 18 38
6. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 19 37
7. FK "JAKAI" 19 37
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 18 35
9. NAUTICA 19 35
10. ELVITRANSA 19 33
11. AGLUONA-GARANT GROUP 19 30
12. KLAIPĖDOS UOSTAS 18 29
13. KRUOPA 18 28
14. FK "GRANATA" 19 27
15. SPARTA 18 23
16. FELIŪGA 18 14
17. VAKARŲ FRONTAS 17 12
18. FOTOAPARATAS.LT 18 11
19. MEGLARAS 18 8
20. TITANIC-KFA 18 6
21. MEMEL 18 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 19 2
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai