2017-05-09, 3 turas.
Vieta: Mažoji d. d. aikštėTeisėjai: Ernestas Kemėža
SPARTA 7:3 KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
(5:1)
SPARTA
Rungtynių eiga
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
Aleksej Archipov
Arvydas Trizno
Artūras Bytautas
Artūras Mosejevas
Mindaugas Kuhlins
Mindaugas Urbė
Vilius Čižauskas
Mindaugas Žemaitaitis
Paulius Štaraitis
Nikolaj Beliak
Mantas Mockus
Arnoldas Liutika
Arnoldas Liutika
1 min. 1:0
Mindaugas Žemaitaitis
3 min. 2:0
12 min. 2:1
Osvaldas Kurauskas
Artūras Bytautas
23 min. 3:1
Artūras Mosejevas
25 min. 4:1
Artūras Bytautas
28 min. 5:1
Žilvinas Ribaltavičius
35 min. 6:1
Mantas Mockus
41 min. 7:1
54 min. 7:2
Osvaldas Kurauskas
60 min. 7:3
Aivaras Umantas
Aurimas Petraitis
Aivaras Umantas
Saidas Senkus
Osvaldas Kurauskas
Tadas Jaugelavičius
Marius Jaugelavičius
Andrejus Geraščenko
Aivaras Lužys
Pavelas Domas
Benas Kentra
Martynas Macas
Artūras Televičius
Renardas Vaitkus
Andrius Puotkalis

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Mantas Mockus.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

19.00
FK ŽEBENKŠTIS - KLAIPĖDA CITY
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

20.00
KRANTONA - SPARTA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
9 turas.

20.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - LCC MOOSE FC
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
12 turas.

20.30
MEMEL - ELVITRANSA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA B 5 8
2. KLAIPĖDOS FM 5 7
3. LCC MOOSE FC 5 7
4. FK JAKAI 5 5
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 5 15
2. KRANTONA 4 12
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 5 12
4. KLAIPĖDA CITY 4 9
5. PORT MARE 5 9
6. FK VS-JONUŠAI 4 6
7. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 5 6
8. KRUOPA 5 6
9. KLAIPĖDA CITY B 4 3
10. SPARTA 4 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 4 0
12. KFA AKADEMIJA 5 -1
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 5 15
2. FK GRANATA 5 12
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 12
4. KLAIPĖDOS FM-1 5 10
5. FK VIENUOLIKĖ 6 10
6. ELVITRANSA 5 9
7. LCC MOOSE FC 5 9
8. FC SUOLIUKAS 5 8
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 6
10. MEMEL 5 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 5 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 5 0
13. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai