2017-09-12, 21 turas.
Vieta: Mažoji d. d. aikštėTeisėjai: Simas Kaušas
SPARTA 5:1 VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
(3:0)
SPARTA
Rungtynių eiga
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
Aleksej Archipov
Arvydas Trizno
Artūras Mosejevas
Mindaugas Kuhlins
Mindaugas Urbė
Vilius Čižauskas
Paulius Štaraitis
Nikolaj Beliak
Arnoldas Liutika
Ramūnas Ruibys
Nikolaj Beliak
5 min. 1:0
Artūras Mosejevas
7 min. 2:0
Arnoldas Liutika
15 min. 3:0
Vilius Čižauskas
31 min. 4:0
Artūras Mosejevas
36 min. 5:0
54 min. 5:1
Markas Martinas Šuika
Elijus Pavlovas
Nerijus Šliogeris
Vitalijus Albrikas
Vitalis Marozas
Elijus Vilimas
Mindaugas Davidavičius
Remigijus Venckus
Edvardas Vlasovas
Markas Martinas Šuika
Rokas Markausks

Nuobaudos
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės:
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės - 16 turas.

14.00
Klaipėdos "ATLANTAS B" - Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo stadi
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės - 14 turas.

14.00
Šilalės FK "ŠILALĖ" - Gargždų "BANGA B"
Šilalės miesto stadionas
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 14 35
2. Biržų "ŠIRVĖNA" 14 26
3. Kretingos "MINIJA" 15 25
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 14 24
5. Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 14 22
6. Mažeikių "ATMOSFERA" 14 17
7. Šiaulių "JUVENTA-99" 14 16
8. Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 14 15
9. Plungės "BABRUNGAS" 15 0
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 13 30
2. Gargždų "BANGA B" 15 30
3. Šilalės FK "ŠILALĖ" 11 27
4. Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 11 19
5. Klaipėdos "SAREMA" 12 16
6. Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 11 13
7. Klaipėdos "KORALAS B" 12 8
8. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 12 4
9. Klaipėdos "BALTAI" 11 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 14 36
2. KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI 14 31
3. "SAREMA" 14 28
4. FC "SUOLIUKAS" 14 26
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 17
6. KRETINGOS GRŪDAI 14 12
7. TITANIC 14 10
8. MIŠKO PASAKA 14 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Komanda R. Tašk.
1. NAUTICA 21 53
2. FK "JAKAI" 21 52
3. KRUOPA 20 47
4. SPARTA 21 45
5. VAKARŲ FRONTAS 21 37
6. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 19 33
7. KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA 20 32
8. FK "GRANATA" 19 22
9. FUTBOLO MOKYKLA 21 21
10. ADRIJUS 21 16
11. AGLUONA 20 15
12. MEGLARAS 20 9
13. MEMEL 20 3