2017-09-19, 22 turas.
Vieta: Mažoji d. d. aikštėTeisėjai: Ernestas Kemėža
MEGLARAS 1:12 SPARTA
(1:5)
MEGLARAS
Rungtynių eiga
SPARTA
Aurimas Tamkevičius
Gytis Ragauskas
Nerijus Butkus
Vygandas Burškys
Laurynas Vilkas
Agnius Čiapas
Jevgenij Garoška
2 min. 0:1
Arvydas Trizno
10 min. 0:2
Artūras Mosejevas
15 min. 0:3
Vilius Čižauskas
20 min. 0:4
Vilius Čižauskas
Gytis Ragauskas
29 min. 1:4
30 min. 1:5
(10 m.)
Artūras Mosejevas
35 min. 1:6
Artūras Mosejevas
38 min. 1:7
Artūras Mosejevas
45 min. 1:8
Artūras Mosejevas
51 min. 1:9
Artūras Mosejevas
56 min. 1:10
Artūras Mosejevas
58 min. 1:11
Vilius Čižauskas
59 min. 1:12
Artūras Mosejevas
Aleksej Archipov
Arvydas Trizno
Artūras Mosejevas
Mindaugas Urbė
Vilius Čižauskas
Denis Budajev
Paulius Štaraitis
Arnoldas Liutika
Ramūnas Ruibys

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Laurynas Vilkas.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

19.00
FK ŽEBENKŠTIS - KLAIPĖDA CITY
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

20.00
KRANTONA - SPARTA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
9 turas.

20.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - LCC MOOSE FC
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
12 turas.

20.30
MEMEL - ELVITRANSA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA B 5 8
2. KLAIPĖDOS FM 5 7
3. LCC MOOSE FC 5 7
4. FK JAKAI 5 5
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 5 15
2. KRANTONA 4 12
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 5 12
4. KLAIPĖDA CITY 4 9
5. PORT MARE 5 9
6. FK VS-JONUŠAI 4 6
7. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 5 6
8. KRUOPA 5 6
9. KLAIPĖDA CITY B 4 3
10. SPARTA 4 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 4 0
12. KFA AKADEMIJA 5 -1
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 5 15
2. FK GRANATA 5 12
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 12
4. KLAIPĖDOS FM-1 5 10
5. FK VIENUOLIKĖ 6 10
6. ELVITRANSA 5 9
7. LCC MOOSE FC 5 9
8. FC SUOLIUKAS 5 8
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 6
10. MEMEL 5 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 5 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 5 0
13. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai